Haber Detayı
26 Nisan 2019 - Cuma 19:08
 
Telefon Tutma Şekliniz Kişiliğinizi Ele Veriyor
Cep telefonu tutuş şeklinizin kişiliğinizi ele verdiğini biliyor musunuz? Siz telefonu nasıl tutuyorsunuz? Tek elle mi, iki elle mi ya da bir elinizi desteklemek için mi kullanıyorsunuz?
MODA Haberi
Telefon Tutma Şekliniz Kişiliğinizi Ele Veriyor

Cep telefonundan kişilik analizi yapmak için mesajlara ve sosyal medya hesaplarınıza girilmesi gerekmiyor. Telefonu tutuş şeklinizden yola çıkarak karakteriniz analiz edilebiliyor.

TELEFONU TEK ELLE KULLANANLAR

Telefonu tek elinizde tutup internette sörf yapıyor ve mesajlara cevap veriyorsanız, dışarıya karşı kendinden emin bir karakter yansıtıyorsunuz. Bu pozisyon, akıllı davranan ve sonuca ulaşmak için pratik yolları tercih eden birisi olduğunuzu gösteriyor.

BİR EL TELEFONUN ALTINDA DİĞER ELİN BAŞ PARMAĞI EKRANDA

Bir elinizi telefonu desteklemek için telefonun altında diğer elinizi baş parmağıyla ekranda işlemler yapıyorsanız bu sizin bilge, akıllı, ihtiyatlı ve makul birisi olduğunuzu gösteriyor. Bu şekilde telefon tutan kişiler her zaman bir adım sonrasını düşünerek ihtiyatlı davranırlar. Akıl yürütme ve zor aldatılma bu şekilde telefon tutan kişilerin temel özellikleridir.

TELEFONU İKİ ELLE TUTARAK BAŞ PARMAKLARLA KONTROL ETMEK

Telefonun bu şekilde tutulması kişinin hıza eğimli olduğunu gösterir. Verimli, hızlı ve hemen karar verebilen kişiler telefonlarını bu şekilde tutarlar. Değişken durumlara kolayca uyum sağlamak ve hızlı şekilde hareket etmek, telefonu bu şekilde tutanların temel özelliğidir.

TELEFONU BİR ELLE TUTUP DİĞER ELİN BAŞ PARMAĞI İLE KONTROL ETMEK

Telefonu bu şekilde tutanların tasarımcı yönü gelişmiş kişilerdir. Hayata karşı yeni fikir ve yeni projeler üretebilen bu kişiler herkesi şaşkına çevirecek baş yapıtlar ortaya koyabilirler. Yazarlık, ressamlı ve müzisyenlik telefonu bu şekilde tutanlar için ilgi çekici şeylerdir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Telefon, Tutma, Şekliniz, Kişiliğinizi, Ele, Veriyor,
-
Yorumlar
Haber Yazılımı