Haber Detayı
10 Mart 2021 - Çarşamba 18:44
 
Pelin Öztekin'den babası Rasim Öztekin'e acı veda
Kalp krizi geçirmesinin ardından tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden usta oyuncu Rasim Öztekin'in naaşı mezun olduğu Galatasaray Lisesi'nin ardından Ses Tiyatrosu'na getirildi. Babasına sahnede veda eden Pelin Öztekin atakta durmakta zorluk çekerken 'Bu sahneye böyle çıkmak istemezdim. Bak baba birlikte aynı sahnedeyiz. Onu çok seviyorum.' dedi.
GÜNDEM Haberi
Pelin Öztekin'den babası Rasim Öztekin'e acı veda

Türk dizi, sinema ve tiyatronun usta isimlerinden olan Rasim Öztekin, 62 yaşında kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti. Rasim Öztekin'in naaşı, cenaze namazı öncesinde mezun olduğu Galatasaray Lisesi'ne daha sonra da Ses Tiyatrosu'na getirildi.

Ses Tiyatrosu'nda düzenlenen törende sahneye çıkan Pelin Öztekin ayakta durmakta güçlük çekti. Babası Rasim Öztekin'e sahnede veda eden Pelin Öztekin şu ifadeleri kullandı:

'Bir konuşma hazırlamadım. Sadece babama benim ilk aşkım olduğu için ustam olduğu için bana her şeyi öğrettiği için. Ben burada büyüdüm. Bu sahneye böyle çıkmak istemezdim. Bak baba birlikte aynı sahnedeyiz. Onu çok seviyorum. Herkese çok teşekkür ederim'

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Pelin, Öztekin'den, babası, Rasim, Öztekin'e, acı, veda,
-
Yorumlar
Haber Yazılımı