Haber Detayı
26 Ekim 2019 - Cumartesi 12:47
 
Yeni yılın ilk komedi filmi Baba Parası
SİNEMA Haberi
Yeni yılın ilk komedi filmi Baba Parası

Ailecek ŞaşkınızÇalgı Çengi ve Düğün Dernek filmleriyle tanınan Selçuk Aydemir'in yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği Baba Parası, 1 Ocak 2020'de izleyiciyle buluşacak.

TR 40 33 Productions'ın yapımcılığında gerçekleşen filmin basın toplantısında konuşan başrol oyuncusu Murat Cemcir, "İlk defa aksiyon-komedi yapıyoruz. Çekimlerde çok koşturduk çok yorulduk...Kahkahanın rekabeti olmaz. Biz istiyoruz ki daha çok komedi filmi çekilsin, umarım hepsi başarılı olur." diyerek vizyona giren ve girecek olan yerli komedi filmlerinden memnuniyetini dile getirdi.

Çok koşturduk, eğlenerek çektik

Aydemir'in tüm filmlerinde birlikte çalıştığı oyuncu Ahmet Kural da filmde çok sayıda aksiyon sahnesi olduğuna dikkati çekerek, "Dublörümüz vardı ama ben yapabilir miyim diye baktım ve birkaç sahneyi yaptım. Çok şükür kazasız atlattık." diye konuştu.

Baba Parası fiminin başrollerini Ahmet KuralMurat CemcirDevrim YakutRasim ÖztekinYağmur TanrısevsinÖzgür Emre YıldırımAyhan Taş ve Deniz Barut paylaşıyor. Filmin, ‘Para size arkadaş satın alamaz ama daha kaliteli düşmanlar getirebilir ’ ekseninde dönen sıra dışı komik ve aksiyon yüklü bir hikayesi var.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yeni, yılın, ilk, komedi, filmi, Baba, Parası, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı