Haber Detayı
07 Eylül 2020 - Pazartesi 21:17
 
Yamaç ve Arık karşı karşıya
Yamaç ve Arık kozlarını paylaşıyor... Show TV'nin Ay Yapım imzalı reyting rekortmeni fenomen dizisi Çukur, bu akşam ekrana gelecek olan 4 sezon ilk bölümüyle, seyircisiyle buluşacak.
DİZİLER Haberi
Yamaç ve Arık karşı karşıya

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Barış Arduç, Mustafa Avkıran, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Damla Sönmez, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Kubilay Aka, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Hare Sürel gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Perihan Savaş ve Nur Sürer yer alıyor. Dizide bu isimlere Kadir Çermik, İrem Sak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı, Çağrı Atakan eşlik ediyor.

 

Çukur yeni sezon bu akşam başlıyor! Yamaç ve Arık karşı karşıya - Sayfa:2

Çukur bu akşam 4. sezonun 1. bölümüyle ekrana gelecek. Çukur, en büyük düşmanıyla savaşa girmek üzeredir. Emir’in Erdenetler hakkında yaptığı haber Çukur ve Erdenetleri bir kez daha karşı karşıya getirecek.

 

Çukur yeni sezon bu akşam başlıyor! Yamaç ve Arık karşı karşıya - Sayfa:3

Yamaç ve Arık kozlarını birebirde paylaşırken Yamaç, en büyük Erdenet’in dikkatini çekecek. Erdenetler ve Çukur arasındaki savaşta bütün dengeleri değiştirecek kişi olan Cengiz, Yamaç hakkında önemli bir karar verecek.

 

Çukur yeni sezon bu akşam başlıyor! Yamaç ve Arık karşı karşıya - Sayfa:4

Cengiz’in Yamaç hakkındaki planı büyük merak uyandırırken Arık’ın bir sonraki hamlesi ise Yamaç’ı yüzleşmeye en korktuğu şeyle karşı karşıya getirmek olacak.

 

Çukur yeni sezon bu akşam başlıyor! Yamaç ve Arık karşı karşıya - Sayfa:5

Koçovalıların evinde düğün hazırlıkları sürerken Karaca’nın kendi kaderini çizmek için kurduğu gizli planlar Azer dahil herkesin hayatını etkileyecek.

 

Çukur yeni sezon bu akşam başlıyor! Yamaç ve Arık karşı karşıya - Sayfa:6

Ailesini bir arada tutmak ve mahallesini korumak için her şeyi yapan Yamaç’ın aylardır kaçtığı kabusla yüz yüze geldiği anlar nefesleri kesecek.

 

Çukur yeni sezon bu akşam başlıyor! Yamaç ve Arık karşı karşıya - Sayfa:7

“Çukur” merakla beklenen yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Show TV’de!

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yamaç, ve, Arık, karşı, karşıya,
Yorumlar
Haber Yazılımı