Haber Detayı
24 Şubat 2021 - Çarşamba 22:33
 
Ünü Türkiye sınırını aştı
Star TV'de ekrana getirilen başrollerini Engin Akyürek ile paylaştığı Sefirin Kızı dizisinden geçirgen bağırsak sendromu rahatsızlığı nedeniyle ayrılmak zorunda kalan Neslihan Atagül, Amerika'nın en çok okunan dergilerinden birine kapak oldu. Derginin çekimlerinde İspanyolca konuşan Atagül büyük beğeni topladı.
OYUNCULAR Haberi
Ünü Türkiye sınırını aştı

Sefirin Kızı dizisi ile kariyerinde büyük bir çıkış yakalayan başarılı oyuncu Neslihan Atagül, geçirgen bağırsak sendromu rahatsızlığı nedeniyle 10 gün ara verdiği dizisinin kadrosundan tamamen ayrılmak durumunda kaldı. Evde dinlenmeye çekilen Atagül, sosyal medyada gündem oldu.

Neslihan Atagül'ün ünü Türkiye sınırlarını aşarken ABD'nin en çok okunan HOLA! USA dergisinde kapak oldu.

Uluslararası bir derginin kapağında yer alan ilk Türk aktris olan Neslihan Atagül birbirinden güzel pozlar verdi.

Verdiği pozlar ile herkesi büyüleyen ünlü oyuncu Atagül, derginin çekimlerinde İspanyolca konuştu. Atagül'ün İspanyolca konuştuğu anları takipçilerini büyülerken sosyal medyanın en çok konuştuğu konulardan oldu.

Sağlık durumuyla ilgili bilgi veren Neslihan Atagül, 'Selamlar herkese. Öncelikle bana attığınız destek mesajları için, iyi dilekleriniz için, iyi niyetleriniz için, ziyaretleriniz için, hediyeleriniz için, dualarınız için, binlerce kez teşekkür ederim. Çok incesiniz. Beni yalnız bırakmadınız. Çok sağ olun. Gördüğünüz gibi fena sayılmam. İyiyim. İyi olmaya da gayret ediyorum. Birazcık dinlenmeye ihtiyacım vardı. Hâlâ da var. O yüzden biraz daha dinleneceğim. Ama iyiyim.' demişti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ünü, Türkiye, sınırını, aştı,
Yorumlar
Haber Yazılımı