Haber Detayı
20 Haziran 2020 - Cumartesi 16:56
 
Ünlü oyuncuya cinsel taciz suçlaması
Hollywood yıldızlarına yöneltilen cinsel taciz iddialarının ardı arkası kesilmiyor. ABD'li ünlü oyuncu Ansel Elgort'un, 2014 yılında 17 yaşında bir genç kıza cinsel tacizde bulunduğu iddia edildi.
DÜNYA Haberi
Ünlü oyuncuya cinsel taciz suçlaması

ABD'li ünlü oyuncu Ansel Elgort'un, 2014 yılında 17 yaşında bir genç kıza cinsel tacizde bulunduğu iddia edildi.

Ünlü oyuncuya cinsel taciz suçlaması - Sayfa:2

Hollywood yıldızlarına yöneltilen cinsel taciz iddialarının ardı arkası kesilmiyor. ABD’li ünlü oyuncu Ansel Elgort hedefteki son isim oldu.

 

Ünlü oyuncuya cinsel taciz suçlaması - Sayfa:3

Daily Mail’in haberine göre, Twitter’da Gabby ismiyle yer alan bir kullanıcı 2014’te Elgort’un cinsel tacizine uğradığını öne sürdü. 

Ünlü oyuncuya cinsel taciz suçlaması - Sayfa:4

O dönem 17 yaşında olduğunu söyleyen ve beraber çekildiklerini iddia ettiği bir fotoğraf da paylaşan Gabby yaşadıklarını anlattı.

 

 

 

Ünlü oyuncuya cinsel taciz suçlaması - Sayfa:5

Elgort’a özel mesaj yolladığını ve hiç beklemediği bir anda cevap gelmesi üzerine kişisel Snapchat adresi üzerinden konuşmaya başladıklarını söyleyen Gabby, 17 yaşına girdikten sonra yüz yüze görüştüklerini belirtti.

 

Ünlü oyuncuya cinsel taciz suçlaması - Sayfa:6

Elgort’un kendisinden çıplak fotoğraflar istediğini ve cinsel içerikli mesajlar attığını ifade eden Gabby, oyuncunun baskısıyla cinsel ilişkiye de girdiklerini yazdı.

 

 

Ünlü oyuncuya cinsel taciz suçlaması - Sayfa:7

Elgort’un ‘birine anlatırsan kariyerim mahvolur’ tehditleriyle yıllardır sustuğunu ve travma sonrası stres bozukluğu yaşadığını belirten Gabby, “Artık iyileşmek istediğim için bunları anlattım. Benim yaşadıklarımı yaşayan başka kızların yalnız olmadığını bilmelerini istedim” dedi.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Ünlü, oyuncuya, cinsel, taciz, suçlaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı