Haber Detayı
24 Ocak 2021 - Pazar 14:47
 
Ünlü oyuncunun aracına şok saldırı!
Oyuncu Merve Oflaz’ın Bebek’te bir sokağa park ettiği lüks aracı saldırıya uğradı. Aracın cam tavanı kırıldı, bazı bölümleri darbe aldı. Ünlü oyuncu saldırganlardan şikayetçi oldu.
OYUNCULAR Haberi
Ünlü oyuncunun aracına şok saldırı!

Sabah gazetesinden Dilek Yaman Demir'in haberine göre oyuncu Merve Oflaz’ın Bebek’te bir sokağa park ettiği lüks aracı saldırıya uğradı. Aracın cam tavanı kırıldı, bazı bölümleri darbe aldı. Polis merkezine gidip şikayetçi olan Merve Oflaz, şüphelendiği birinin olmadığını söyleyip aracına zarar veren şahıs veya şahısların tespit edilmesini istedi. Emniyet güçleri saldırganı bulmak için kamera görüntülerini incelemek üzere çalışma başlattı.

 

Ünlü oyuncunun aracına şok saldırı! - Sayfa:2

Aracının cam tavanının kırıldığını, bazı bölümlerinde de darbeler olduğunu gören oyuncu Merve Oflaz, hemen polis merkezine başvurdu. Oflaz, otomobiline zarar veren kişi veya kişilerin tespit edilmesini istedi.

 

 

 

Ünlü oyuncunun aracına şok saldırı! - Sayfa:3

Ünlü oyuncu Merve Oflaz, geçtiğimiz günlerde lüks marka aracını Bebek'te bir sokağa park etti. Öğle saatlerinde işe gitmek için evden çıkan genç oyuncu, aracına bineceği sırada şoke oldu.

 

 

 

Ünlü oyuncunun aracına şok saldırı! - Sayfa:4

Çünkü ünlü oyuncunun aracının cam tavanında kırıklar ve bazı bölümlerinde darbe izleri vardı. Polis merkezine giden Oflaz, olayla ilgili hemen şikayetçi oldu.

 

 

 

Ünlü oyuncunun aracına şok saldırı! - Sayfa:5

SORUŞTURMA AÇILDI

Oflaz, polis merkezinde verdiği ifadede meydana gelen maddi hasarın tam olarak değerini bilmediğini, şüphelendiği birinin de olmadığını kaydetti.

 

Ünlü oyuncunun aracına şok saldırı! - Sayfa:6

Aracına zarar veren şahıs veya şahısların tespit edilmesini isteyen ünlü oyuncunun ihbarı üzerine olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Emniyet güçleri ise cadde üzerinde bulunan kamera görüntülerinin incelenmesi için çalışma başlattı.

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ünlü, oyuncunun, aracına, şok, saldırı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı