Haber Detayı
07 Ocak 2021 - Perşembe 16:04
 
Ünlü oyuncu ile futbolcunun düğün tarihi belli oldu
İki yıldır birlikte olan oyuncu Melisa Aslı Pamuk ile futbolcu Oğuzhan Özyakup, bu yaz evlenme kararı aldı. Ünlü futbolcu, ailesinin de aşkına onay vermesiyle düğün planını hızlandırdı
MAGAZİN Haberi
Ünlü oyuncu ile futbolcunun düğün tarihi belli oldu

İki yıldır birlikte olan oyuncu Melisa Aslı Pamuk ile futbolcu Oğuzhan Özyakup, bu yaz evlenme kararı aldı. Geçtiğimiz aylarda Melisa Aslı Pamuk'a sessiz sedasız evlenme teklif eden 28 yaşındaki futbolcu, ailesinin de aşkına onay vermesiyle düğün planını hızlandırdı. Nikah, her ikisinin de doğup büyüdüğü Hollanda'da olacak.

 

Ünlü oyuncu ile futbolcunun düğün tarihi belli oldu - Sayfa:2

Takvim'in haberine göre; İki yıldır birlikte olan oyuncu Melisa Aslı Pamuk ile futbolcu Oğuzhan Özyakup, bu yaz evlenme kararı aldı. Nikah, her ikisinin de doğup büyüdüğü Hollanda'da olacak.

 

 

 

Ünlü oyuncu ile futbolcunun düğün tarihi belli oldu - Sayfa:3

Ligin sona ermesi ve pandeminin etkilerinin azalmasıyla nikah masasına oturmayı planlayan çift, tarih olarak yaz aylarını düşünüyor.

 

 

 

Ünlü oyuncu ile futbolcunun düğün tarihi belli oldu - Sayfa:4

Geçtiğimiz aylarda Melisa Aslı Pamuk'a sessiz sedasız evlenme teklif eden 28 yaşındaki futbolcu, ailesinin de aşkına onay vermesiyle düğün planını hızlandırdı.

 

 

 

Ünlü oyuncu ile futbolcunun düğün tarihi belli oldu - Sayfa:5

Anne olma hayali kuran 29 yaşındaki oyuncu da düğünün bu sene içerisinde olmasına sıcak baktı.

 

 

 

Ünlü oyuncu ile futbolcunun düğün tarihi belli oldu - Sayfa:6

Bu arada yaz aylarında Hollanda'da evlenecek olan ikili, daha sonra ise İstanbul'daki dostları için bir kutlama organize etmeyi planlıyor...

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ünlü, oyuncu, ile, futbolcunun, düğün, tarihi, belli, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı