Haber Detayı
19 Mart 2020 - Perşembe 14:07
 
Twitter 3 saat boyunca Ramo'yu konuştu
BKM imzalı, Show TV dizisi Ramo’nun ekrana gelen onuncu bölümü dün akşam Twitter'da üç saat 20 dakika boyunca trend topic listesinde kaldı. Dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde neler oldu?
DİZİLER Haberi
Twitter 3 saat boyunca Ramo'yu konuştu

BKM imzalı, Show TV dizisi Ramo’nun ekrana gelen onuncu bölümü çarpıcı gelişmeleri ve aksiyon dolu sahneleriyle izleyenlerin dikkatini çekti. Heyecanın giderek yükseldiği bölümün final sahnesinde Fidan, Yavuz'u görmek için otele gittiğinde onu bir kadın ve çocukla görünce büyük bir şok yaşadı. Fatoş, Boz'a hamile olduğunu söylerken, Sibel de Ramo’nun aldığı eve gitmeye karar verdi. Ramo, Alpay'ın saklandığı mekana baskına giderken, kaçmayı başaran Alpay polise gitti ve sorguda kağıda çizdiği şemayla komisyonu deşifre etti. Bu şemada konseydeki isimler yer alırken, kendi isminin üstünü çizerek Ramo'nun ismini yazdı. Peki, Alpay'ın bu beklenmedik hamlesi dengeleri nasıl değiştirecekti?

SOSYAL MEDYA #RAMBEL ETİKETİNİ KONUŞTU!

Ramo, dün akşam yayınlanan dokuzuncu bölümüyle ABC1 20+'da 5.76 izlenme oranı (rating), 11.03 izlenme payı (share), AB’de 4.79 izlenme oranı (rating), 9.54 izlenme payı (share), Total’de 6.59 izlenme oranı (rating), 13.04 izlenme payı (share) elde etti. #RamBel etiketi Twitter Türkiye'de 3 saat 20 dakika, dünyada ise 55 dakika TT listesinde kaldı. Murat Yıldırım Twitter Türkiye'de 3 saat 45 dakika, dünyada ise 1 saat boyunca gündemde kaldı.

RAMO, SİBEL'İN HAYATINI KURTARDI!

Alpay, Sibel'i zehirledikten sonra kaçarken, Ramo sevdiği kadının hayatını kurtarabilmek için kendi hayatını da riske atarak Sibel'i hastaneye yetiştirmeyi başardı. Yavuz, Alpay'ı yok etme görevini Ramo'ya verirken eğer bunu başarırsa komisyonun onu ödüllendireceğini söyledi. Sibel, hastane çıkışında zor bir kararın eşiğindeydi. Ya Ramo ile gidecekti ya da Süleyman Ağa ile… Sibel dedesi ile eve dönmek zorunda kaldı ancak Ramo'nun aklında bir plan vardı. Sibel'in hep hayalini kurduğu evi satın alarak beraber yeni bir hayata başlayabilmek için anahtarı Sibel'e verdi. Sibel ise dedesine işlerin başına geçmek istediğini söylerken Süleyman ancak Ramo'dan kurtulursa bunun mümkün olabileceğini söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Twitter, 3, saat, boyunca, Ramo'yu, konuştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı