" /> ">
Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 13:29
 
Tek Yürek 5. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Yiğit’in itirafı ve Deniz’in tepkisi!
DİZİLER Haberi
Tek Yürek 5. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Yiğit’in itirafı ve Deniz’in tepkisi!

TRT 1’in Degas Film imzalı yeni dizisi “Tek Yürek” 14 Mart Perşembe günü izleyicisiyle buluşacak. Ailesi ile birlikte yeni bir başlangıç yapan Halit ve sıfırdan zirveye giden yolda ki gençlerin hikayesini ekrana getiren Tek Yürek’in beşinci bölümünden ikinci fragmanı videodan izleyebilirsiniz.

Lisansı askıya alınan Halit’i, Murat başkanın desteğiyle buz hokeyi sezonu açılış organizasyonunda tatsız bir sürpriz beklemektedir.

Ekibin hayatında ise olaylar bitmek bilmez… Yiğit’in itirafı karşısında Deniz’in tepkisi ne olacaktır? Oğuzhan’lara yerleşen Fatma’nın planları beklemediği anda ortaya çıkacaktır. Yusuf, Aslı’ya gerçekleri anlatmaya karar verir. Mazlum ise, hayatına yön verecek tavsiyeleri hiç tahmin etmediği birinden alacaktır. Umut’un aldığı sessiz telefonlar, Sait’in hiç hoşuna gitmez. Bu konuda önlem alacaktır.

Halit Hoca, takımı çalıştırmaya devam ederken, herkese gönderilen bir video ortalığı karıştırır. Şüphe tohumları ekilmiştir bir kere. Halit eşinin ölümünden sorumlu tutulmaktadır. Asude Hanım hesap sorar, çocuklar ise şoktadır. Sait için bu bulunmaz fırsattır, harekete geçmekte gecikmez.

Halit’in ne yapıp edip kendini temize çıkarması ve videoyu gönderen kişiyi bulması gerekmektedir. “Tek Yürek” 14 Mart Perşembe Saat 20.00’da TRT 1 Ekranlarında!

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tek, Yürek, 5., Bölüm, 2., Fragmanı, İzle!, Yiğit’in, itirafı, ve, Deniz’in, tepkisi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı