Haber Detayı
16 Ekim 2020 - Cuma 17:00
 
Star TV'den BKM imzalı yeni dizi
Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği ‘Sol Yanım’, yakında STAR TV’de başlıyor. ‘Sol Yanım’ın yönetmenliğini Serdar Gözelekli üstlenirken, senaryosu da pek çok önemli dizinin senaristliğini gerçekleştiren Melis Civelek imzasını taşıyor.
DİZİLER Haberi
Star TV'den BKM imzalı yeni dizi

Genç yıldızları usta isimlerle buluşturan, geçmişten geleceğe taşınan aşkların ve tesadüflerin hikayesinde başrollerde Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin yer alıyor.

 

Star TV'den BKM imzalı yeni dizi! Kadrosunda hangi ünlü oyuncular var? - Sayfa:2

TESADÜF SADECE BİR BAŞLANGIÇTIR!

Hikayenin bir yanında, tek başına hayatı öğrenen genç bir kız Serra ile olağanüstü zenginliğin içinde hesaplara, sırlara boğulmuş hayatları ile içten içe kaynayan Kutlusoy, Ailesi’nin ele avuca sığmaz veliahtı Selim yer alıyor.

 

Star TV'den BKM imzalı yeni dizi! Kadrosunda hangi ünlü oyuncular var? - Sayfa:3

‘Sol Yanım’, zenginliğin tüm ihtişamını yaşadıktan sonra bir mahallede yeni hayatına alışmaya çalışan anne ve kızın sırlarının yanı sıra, görkemli ve mutlu bir hayatın simgesi olan Kutlusoy ailesinin sırlarının birbirine nasıl düğümlendiğini anlatacak.

 

Star TV'den BKM imzalı yeni dizi! Kadrosunda hangi ünlü oyuncular var? - Sayfa:4

DÜĞÜMLER VE SIRLAR!

Aşkların tesadüflere, tesadüflerin aşklara kapı araladığı bu hikayede çözülmesi gereken çok düğüm, her düğümde ortaya çıkan yeni sırlar var!

 

Star TV'den BKM imzalı yeni dizi! Kadrosunda hangi ünlü oyuncular var? - Sayfa:5

‘Sol Yanım’, geleceğin pek çok yıldız adayı genç oyuncularının yanı sıra, göz kamaştırıcı mekanları, arabaları ve kostümleri ile de ekrana damga vuracak.

 

Star TV'den BKM imzalı yeni dizi! Kadrosunda hangi ünlü oyuncular var? - Sayfa:6

İşte ‘Sol Yanım’ kadrosu: Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin, Esra Bezen Bilgin, Deniz Barut, Taner Rumeli, Seda Akman, Benian Dönmez, Feyza Civelek, Tuğçe Açıkgöz, Ecem Atalay, Ergül Miray Şahin, Emre Dinler, Oktay Çubuk, Aleyna Şen, Yavuz Pekdiker, Demet Genç, Haydar Koyel, Celal Tak, Murat Balcı, Özgür Cem Tuğluk, Efe Taşdelen, Ayşe Kırca, Hasret Usneker.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Star, TV'den, BKM, imzalı, yeni, dizi,
Yorumlar
Haber Yazılımı