Haber Detayı
01 Ocak 2019 - Salı 11:08
 
Sinan ve Burcu Evlendi
Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, Hollanda Amsterdam'da rüya gibi bir düğünle evlendi. Peri masallarını andıran nikah törenine çiftin yakın arkadaşları katıldı.
MAGAZİN Haberi
Sinan ve Burcu Evlendi

Sinan Akçıl ile Burcu KıratlıHollanda Amsterdam'da rüya gibi bir düğünle evlendi. Peri masallarını andıran nikah törenine de çiftin yakın arkadaşları katıldı. Amsterdam'da kıyılan nikahta, Akçıl ve Kıratlı'ya İstanbul'dan özel uçakla gelen, 10 kişilik arkadaş grubu eşlik etti.

 

AİLE YEMEĞİ YENDİ

Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl, Amsterdam öncesi aile yemeğine katıldı. Akçıl'ın annesi Gaye Çağlayan, Sinan Akçıl'ın anneannesinden kalan 1953 yılında evlenirken taktığı küpelerini, Burcu Kıratlı'ya hediye etti. Bu aile yadigarı çok anlamlı hediye, çifti çok duygulandırdı. Kıratlı nikah günü onlar için anlamı çok büyük olan, küpeleri taktı. Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı'nın nikahını Amsterdam başkonsolosu Engin Arıkan kıydı. Akçıl'ın nikah şahitleri yakın dostları Ercan, Caner, Ertan Torunoğulları ve menajeri Tülay Özçelik, Burcu Kuratlı'nın ise çocukluk arkadaşları Deniz Bilol ve Sercan Yaşar oldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sinan, ve, Burcu, Evlendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı