Haber Detayı
23 Haziran 2020 - Salı 12:24
 
Sefirin Kızı sezon finaliyle çok konuşuldu!
Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’nun başrolünde yer aldığı Sefirin Kızı, dün akşam yayınlanan bölümüyle sezon finaline girdi. Dizi sosyal medyada trend topic oldu.
DİZİLER Haberi
Sefirin Kızı sezon finaliyle çok konuşuldu!

Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’nun başrolünde yer aldığı Sefirin Kızı, dün akşam yayınlanan bölümüyle sezon finaline girdi.

 

Sefirin Kızı sezon finaliyle çok konuşuldu! - Sayfa:2

Sosyal medyada da en çok konuşulan konu olan ‘Sefirin Kızı’, dizi takipçileri tarafından binlerce yorum aldı. ‘#NeYalanNeDestan’ etiketiyle binlerce yorum alan dizi, Türkiye gündeminde zirveye oturdu.

 

Sefirin Kızı sezon finaliyle çok konuşuldu! - Sayfa:3

‘Bu destan denizin dibinde başladı, orda bitmez ki”

Ne yalan ne destan olabilen Nare ile Sancar, şimdi çocukları için endişeden kahrolan bir anne ile babadırlar. Kaza yapan ve ciddi bir beyin travması geçiren Kavruk bulunur, ama Melek ortada yoktur. 

 

Sefirin Kızı sezon finaliyle çok konuşuldu! - Sayfa:4

Nare ile Sancar bütün kavgalarını bir kenara bırakıp kızlarını bulmaya çalışırlar. Melek kaybolunca velayet davası ertelenmiştir. Önce kızlarını bulup sonra onun için savaşa gireceklerdir. 

 

Sefirin Kızı sezon finaliyle çok konuşuldu! - Sayfa:5

Gediz, bu tablonun içinde iyice yabancı hisseder. Ona ne velayet davasını ne de Melek’in kaybolduğunu haber vermemişlerdir. Ancak kapıya gelen bir sürpriz, Gediz’i tüm bu olayların ortasına taşır. Nare çocuğunu ararken, Akın’ın onun hakkında başka planları vardır ve bu sefer kendisine çok güçlü bir ortak bulmuştur; Kahraman. 

 

Sefirin Kızı sezon finaliyle çok konuşuldu! - Sayfa:6

Kahraman’dan Melek’i kullanarak Nare’yi kaçırmasını ister. Ancak Kahraman’ın kendine has yöntemleri vardır ve izlediği yol önce büyük bir mutluluğa, sonra Sancar’ın bir denizin dibinde ölümle karşı karşıya kalmasına sebep olur.

 

 

Sefirin Kızı sezon finaliyle çok konuşuldu! - Sayfa:7

TÜRKİYE GÜNDEMİNDE İLK SIRADA!

Öte yandan, ‘Sefirin Kızı’, sosyal medyada da en çok konuşulan konular arasında ilk sıraya yükseldi. Dizi hesaplarından paylaşılan ‘#NeYalanNeDestan’ etiketiyle sosyal medyada binlerce yorum paylaşıldı. Kısa sürede ‘TT’ (Trend Topic) olan paylaşım, Türkiye gündeminde zirveye oturdu. 

 

Sefirin Kızı sezon finaliyle çok konuşuldu! - Sayfa:8

Dizinin nabzını saniye saniye tutan seyirci, yaptığı yorumlarla da duygularını ifade etti.

 

 

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Sefirin, Kızı, sezon, finaliyle, çok, konuşuldu!,
Yorumlar
Haber Yazılımı