Haber Detayı
20 Ekim 2020 - Salı 11:37
 
Oyuncu Derya Şen, dizi yapımcılığına soyundu
Oyunculuk işlerinin yanında açtığı oyunculuk atölyesinde de hayli efor sarf eden Derya Şen, hikayesi kendine ait olan sitcom tarzı dizi projesinin yapımcılığı için kolları sıvadı.
OYUNCULAR Haberi
Oyuncu Derya Şen, dizi yapımcılığına soyundu

Oyuncu Derya Şen, rol aldığı yapımlar yanında yetiştirdiği öğrencileriyle de çok konuşuluyor. Oyunculuk işlerinin yanında açtığı oyunculuk atölyesinde de hayli efor sarf eden oyuncu, hikayesi kendine ait olan sitcom tarzı dizi projesinin yapımcılığı için kolları sıvadı.

 

Oyuncu Derya Şen, dizi yapımcılığına soyundu - Sayfa:2

Pilot çekimlerini gerçekleştirdiği yapım için TV kanallarıyla görüşmelere başlayan Derya Şen, Balat semtinde çekimleri başlayan korku komedi tarzındaki “Emlakçılar Kralı Lanetli Köşk” isimli filminde de başrollerden Zahide karakterine hayat veriyor. 

 

Oyuncu Derya Şen, dizi yapımcılığına soyundu - Sayfa:3

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Aytekin Cengiz’in yaptığı filmde korkunun komik halini farklı bir bakış açısıyla işliyoruz ifadesinde bulunan ünlü oyuncu Derya Şen “Filmde öğrencilerimle oynuyorum. Artık yapımcılığa soyunma vakti geldi, hikâyesi bana ait olan sürpriz bir komedi dizi projem var. Kanal görüşmelerime başladım. Heyecanlıyım, sabırsızlanıyorum” dedi. 

Oyuncu Derya Şen, dizi yapımcılığına soyundu - Sayfa:4

 
 
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Oyuncu, Derya, Şen,, dizi, yapımcılığına, soyundu,
Yorumlar
Haber Yazılımı