Haber Detayı
24 Ocak 2021 - Pazar 14:50
 
Oktay Kaynarca, Deniz Çakır'ın eski sevgilisiyle neden tartıştı?
'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin Hızır Çakırbeyli’si Oktay Kaynarca, eski sevgilisi Deniz Çakır’la geçmişte aşk yaşayan operacı Güvenç Dağüstün’le neden karşı karşıya geldi?
MAGAZİN Haberi
Oktay Kaynarca, Deniz Çakır'ın eski sevgilisiyle neden tartıştı?

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin 'Hızır Çakırbeyli’si Oktay Kaynarca, Bebek’te kameralara takıldı. Dizide ünlü aktörün annesi 'Hayriye Çakırbeyli’yi canlandıran Sabina Toziya, beyninde tespit edilen tümör nedeniyle ülkesi Makedonya’ya apar topar ameliyata alındı. Sağ tarafına felç inen 72 yaşındaki Toziya’nın oğlu, ameliyat sonrası kemoterapi ve fizik tedavi süreci çok uzun süreceği için annesinin diziden ayrılmasını istedi. Bu nedenle usta oyuncuya 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın son bölümünde cenaze sahnesi yazıldı. Oktay Kaynarca “Sabina bizim enerji kaynağımız” dedi.

Ünlü aktör, eski sevgilisi Deniz Çakır’la da beraberlik yaşayan operacı Güvenç Dağüstün’ün attığı tweet’e gösterdiği tepkiyle de son günlerde sosyal medyada gündem oldu.

Dağüstün’de Kaynarca’ya "Tercih meselesi Oktay'cım. Ben tercih etmem. Kaç arkadaşım gitmiş ayrıca... Benim üzüntüm o arkadaşlarımı sevdiğimden kaynaklıdır. İsim vesaire de yazmadım. Telefonlaşacak kadar da yakınız. Çok sevgiler" yanıtını verdi. Bunun üzerine Kaynarca “Arkadaşlarının yerine üzülmek! tercih meselesi! İlk aklına geleni yazmak! Sen bu akşam bir bunların üstüne yat düşün! Özgürlük, özgürlük, özgürlük ama eşit ve kırmadan dökmeden!" mesajıyla ünlü operacıya ders verdi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Oktay, Kaynarca,, Deniz, Çakır'ın, eski, sevgilisiyle, neden, tartıştı?,
Yorumlar
Haber Yazılımı