" /> ">
Haber Detayı
13 Mart 2019 - Çarşamba 11:22
 
O bakışlar her şeyi anlattı! Yasak Elma’da ortaya çıkan sürpriz isim her şeyi değiştirecek!
- Haberi
O bakışlar her şeyi anlattı! Yasak Elma’da ortaya çıkan sürpriz isim her şeyi değiştirecek!

Pazartesi akşamları Fox Tv’de yayınlanan ve her bölümüyle izleyiciyi adeta şaşkınlık içinde bırakan Yasak Elma dizisinde entrikalar bitmek bilmiyor!

Sosyal medyada ‘Bu kadar da olmaz?’ dedirten pek çok sürpriz gelişmeyle devam eden Yasak Elma dizisinde uzayıp giden bazı konular var ki iyice sıkmaya başladı!

Alihan ve Zeynep’in ilişkisinde bitmek bilmeyen sorunlar nedeniyle iki aşığın bir türlü biraraya gelememesi yüzünden izleyici artık bu aşka inancını yitirdi!

Bilindiği üzere; sadece formalite de olsa Ender ile evlenen Alihan’ı hayatından çıkaran Zeynep, Dündar ile nişanlanmıştı. Bu arada Alihan’ın evliliğinin gerçek amacını öğrenmiş ama yine de onu affetmemişti.

Dün akşam yayınlanan bölümde ise; Alihan nihayet Ender’den boşanmayı başarabildi ve ikili boşanma evraklarını imzaladı. Ama bu durum Alihan ve Zeynep arasındaki durumu düzeltmeye şimdilik yetmeyecek gibi görünüyor. Çünkü; Zeynep şuan Dündar ile nişanlı. İkili arasındaki uçurum bir süre de Zeynep-Dündar ilişkisi yüzünden büyüyecek gibi görünüyor.

Zaten, hem Alihan hem de Zeynep ayrılığı kabullenmiş ve farklı yollarda yürümeyi kabullenmiş görünüyor. Şu anki ilişkilerini sadece iş ve arkadaşlık olarak görüyorlar. Tabi, yakın zamanda ikili arasındaki duyguların yeniden canlanacağı ve aşkın kaldığı  yerden devam edeceği tahmin ediliyor.

Ama bu arada ikili arasına girecek yeni bir karakterin de sinyalleri verildi. Dün akşam yayınlanan bölümde; Zeynep, Alihan ve Hakan ile birlikte bir iş yemeği yedi. Bu arada; Dündar ve kız kardeşi de aynı mekana geldi. Zeynep, iş yemeğinin ardından onlarla buluşmak üzere Dündar ile anlaşmıştı. İş yemeğinin bitmesinin ardından mekandan ayrılmak üzere olan Alihan da gitmeden Dündar’a selam verdi. Dündar da, Alihan ve Hakan’ı masaya davet etti.

İşte, bu sahnede Dündar’ın kardeşi Dila’nın Alihan’a bakışları dizide yeni bir karmaşık ilişkinin sinyallerini verdi. Dila’nın abisinin nişanlısı Zeynep’in eski sevgilisi Alihan’a aşık olma ihtimali “Bir bu eksikti. Bu dizide yakında Alihan ve Halit’te evlenir” gibi espirili yorumlara neden oldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: O, bakışlar, her, şeyi, anlattı!, Yasak, Elma’da, ortaya, çıkan, sürpriz, isim, her, şeyi, değiştirecek!,
Yorumlar
Haber Yazılımı