Haber Detayı
12 Eylül 2018 - Çarşamba 07:47
 
Nihat Doğan Hakkında Yeni Suçlama!
ARŞİV Haberi
Nihat Doğan Hakkında Yeni Suçlama!

Alıkonulduğu İddia Edilen Kız Çocuklarının Babasından, Nihat Doğan Hakkında Yeni Suçlama! Nihat Doğan'ın alıkoyduğu iddia edilen 11 ve 16 yaşındaki kız çocuklarının babası, Nihat Doğan hakkında yeni suçlamalarda bulunarak, "Adli tıptan muayene talebimiz olacak." dedi.

Nihat Doğan'ın alıkoyduğu iddia edilen 11 ve 16 yaşındaki kız çocuklarını babası Kanal D habere açıklamalarda bulunarak, "Adli tıptan muayene talebimiz olacak." ifadelerini kullandı.

"DOĞAN'IN NİYETİ İYİ DEĞİL"

Konu hakkında açıklamalarda bulunan baba, "Şimdi çocuğu eve getiriyorsun. Yani kendine zemin hazırlıyor adam. İyi niyetli bir kişi kafeye indirir çayını kahvesini söyler güle güle der. Daha öncede çocuklar birkaç kez Nihat Doğan'ın yanına gitmiş. Kız çocuğunun bekar bir erkeğin evinde ne işi var. Ne gibi bir amacı vardır kişinin? Bence hiçbir ahlaklı bir amaç değil bu." dedi.

 

"MUAYENE TALEBİMİZ OLACAK"

"Nihat Doğan'ın, kız çocuklarına başka bir yaklaşımı olmuş mudur?" sorusuna cevap veren baba, 'Ben şüpheleniyorum ağabey. Benim çocuklarım bana bir şey söylemedi. Ama ben şüpheleniyorum. Adli tıptan da bir muayene talebimiz olacak ben bu işin peşini bırakmam. Kızlarım korktuğu için bana net bir şey söylemiyorlar." dedi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Nihat, Doğan, Hakkında, Yeni, Suçlama!,
Yorumlar
Haber Yazılımı