Haber Detayı
09 Haziran 2020 - Salı 12:24
 
Murat Dalkılıç: Beni çıldırtmak mı istiyorsunuz?
MAGAZİN Haberi
Murat Dalkılıç: Beni çıldırtmak mı istiyorsunuz?

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç'ın maddi zorluk yaşadığı, bu nedenle sevgilisi Hande Erçel'in aylık 30 bin liralık kiranın yarısını ödemeye başladığı söyleniyordu. İddiaları yalanlaya Dalkılıç, sosyal medya hesabından ateş püskürdü.

Murat Dalkılıç, hakkındaki maddi kriz haberlerine ilişkin açıklama yaptı. Sosyal medya hesabından video çeken Dalkılıç, "Arkadaşlar şükürler olsun ki iflas etmedim. Kaldı ki doğru bile olsa insanların hayat arkadaşları birbirlerine destek olabilir. Bu çok doğal. Hande de böyle bir durum yaşasaydım elinden geleni yapardı" ifadelerini kullandı.

ÇOK SİNİRLENDİ!

Dalkılıç çıkan haberlere isyan ederek şunları da söyledi: "Diyelim ki böyle bir şey oldu bunu masa başından öğrenme ihtimaliniz sıfır. Beni çıldırtmak mı istiyorsunuz? Bunu bilme ihtimaliniz sıfır. Gündemin böyle ağır olduğu dönemlerde ne kadar çirkin Allah akıl fikir versin. Oturduğunuz yerden bizi haber yapıp para kazanıyorsunuz ya o devirler kapandı. Bu kadar sene bu kadar maruz kaldığımız şeyler artık yetti. Siz atın tutun diye hayaller kurmuyoruz kendinize gelin..."

Şarkıcı, olayın peşini bırakmayacağını da sözlerine ekledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Murat, Dalkılıç:, Beni, çıldırtmak, mı, istiyorsunuz?,
Yorumlar
Haber Yazılımı