" /> ">
Haber Detayı
15 Nisan 2019 - Pazartesi 16:52
 
Leke dizisinden ön izleme yayınlandı!
FRAGMAN Haberi
Leke dizisinden ön izleme yayınlandı!

Söz dizisinde Avcı lakabı ile bilinen Fethi artık Leke dizisinde Cem karakteri ile izleyicilerin karşısında olacak. Star TV ekranından Kanal D’ye geçiş yapan Burak Sevinç, ilk başrolünde nasıl bir performans sergileyecek merakla bekleniyor. Ayrıca Burak Sevinç ile Melis Sezen uyumunun nasıl olacağı konusunda da diziseverler merak içinde… Bakalım başarılı bir uyum sergileyebilecekler mi? Zira Leke dizisinin tutması bu iki genç oyuncunun uyumuna bağlı olacak.

Kanal D’nin Yapımını Tims&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Burak Sevinç ve Melis Sezen’in paylaştığı yeni dizisi “Leke” ön izlemesi ile izleyici karşısına çıktı.  16 Nisan Salı akşamı saat 20.00’de ekrana gelecek olan Leke dizisinden ön izleme görüntülerini videodan izleyebilirsiniz.

Yetiştirme yurdunda büyümüş hukuk öğrencisi Yasemin (Melis Sezen) ve iş hayatında başarılı olan ancak özel hayatında kadınlara mesafeli ve güvensiz olan Cem’in (Burak Sevinç) saf ve temiz aşklarını konu alıyor. Aynı zamanda bir organizasyon şirketinde çalışan, hayatını işitme engelli erkek kardeşine adayan Yasemin karakterine dizide güzel oyuncu Melis Sezen hayat veriyor. Geçmişte ailesinin parçalanmasına tanık olan, atlatamadığı bu travma nedeniyle kadınlarla arasında mesafe olan Cem’i ise başarılı oyuncu Burak Sevinç canlandırıyor. Kalbi kırık ve yaralı iki ruhun eşsiz aşk hikayesini anlatan Leke, izleyiciyi büyülü bir yolculuğa çıkaracak.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Leke, dizisinden, ön, izleme, yayınlandı!, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı