Haber Detayı
25 Haziran 2020 - Perşembe 14:40
 
Kuruluş Osman sezon finaliyle ne kadar izlendi
Kuruluş Osman'ın çarşamba akşamı ekrana gelen 27’nci bölümü tüm kategorilerde açık ara reytinglerin zirvesinde yer alırken, duygusal anları ve heyecan yüklü sahneleriyle izleyiciden tam not aldı.
DİZİLER Haberi
Kuruluş Osman sezon finaliyle ne kadar izlendi

Kuruluş Osman’; ‘Tüm Kişiler’de 10,73 izlenme oranı ve 30,08 izlenme payı, AB sosyal kategoride 9,23 izlenme oranı ve 28,01 izlenme payı, 20+ABC1’de 10,62 izlenme oranı ve 30,17 izlenme payı elde ederek tüm kategorilerde rakiplerine fark atarak birinci oldu.

 

Kuruluş Osman sezon finaliyle ne kadar izlendi? - Sayfa:2

Sofia ve seçkin savaşçı birliğini saf dışı bırakan ancak yaralanan Osman Bey, Kulucahisar Kalesi’ni ele geçirmek için yaptığı planla başta Sofia olmak üzere herkesi şaşkına çevirdi.

 

Kuruluş Osman sezon finaliyle ne kadar izlendi? - Sayfa:3

Sofia’nın yardım talep ettiği Aya Nicola’nın şövalyelerinin kılığına girerek kaleye sızmayı başaran Osman Bey ve alpleri, Kulucahisar Kalesi’ni ele geçirmeyi başardı. Savaş sırasında Osman Bey de Sofia’nın cezasını kesti...

 

Kuruluş Osman sezon finaliyle ne kadar izlendi? - Sayfa:4

Aksiyon yüklü savaş sahneleri ile büyük beğeni toplayan ‘Kuruluş Osman’ın sezon finali, #ZaferGünü etkiketi ile sosyal medyada çok konuşulurken, Türkiye’de ve dünyada trend listesinde yer aldı.

 

Kuruluş Osman sezon finaliyle ne kadar izlendi? - Sayfa:5

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ’a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, yeni sezonda da ATV ekranlarında çarşamba akşamına damgasını vurmaya devam edecek.

 

Kuruluş Osman sezon finaliyle ne kadar izlendi? - Sayfa:6

 
 

Kuruluş Osman sezon finaliyle ne kadar izlendi? - Sayfa:7

 
 

Kuruluş Osman sezon finaliyle ne kadar izlendi? - Sayfa:8

 
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Kuruluş, Osman, sezon, finaliyle, ne, kadar, izlendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı