Haber Detayı
09 Eylül 2019 - Pazartesi 10:06
 
Kurtlar Ormana Geri Dönüyor
Kurtlar Vadisi Netflix ile her konuda anlaştı.
DİZİLER Haberi
Kurtlar Ormana Geri Dönüyor

Kurtlar Vadisi geri dönüyor. Kurtlar Vadisi efsanesi nihayet tekrar başlıyor. Fenomen dizi Kurtlar Vadisi için Netflix her konuda anlaştı. Televizyonda 2 sezondur yayınlayan kanal bulamayan Pana Film, Netflix ile ekranlara geri dönüyor.

kurtlar vadisi ile ilgili görsel sonucu

 

1.5 milyon üyeli Netflix, yaş ortalaması da artırmak ve orta yaş abone kazanmak için Kurtlar Vadisi'yle her konuda anlaştı. 1 sezonu hazır olan Kurtlar Vadisi Kaos için Netflix ve Necati Şaşmaz'ın Pana filmi her konuda anlaştı.

kurtlar vadisi ile ilgili görsel sonucu

 

2 sezondur bir türlü kanal bulamayan Necati Şaşmaz'ın senaryosunu hazır tuttuğu Kurtlar Vadisi Kaos geri dönüyor. Her yayınlandığı dönem reyting rekorları kıran efsane dizi dijitale geliyor. Geçen sezon Kanal D ve TRT ile son dakika iptal olan Kurtlar Vadisi yeni sezonuyla 2020'de Netflix ekranlara gelecek.

kurtlar vadisi ile ilgili görsel sonucu

 

Netflix yetkililerin Türkiye ve RTÜK problemlerini çözer çözmez efsane dizinin duyurusu yapacak. Çekimleri Kasım ayında başlayacak dizi için Necati Şaşmaz ve Defne Samyeli başrollerde yer alacak.

 

Kurtlar Vadisi ve Kurtlar Vadisi Pusu dizileriyle rekorlar kıran Kurtlar Vadisi, darbeden sonra Türkiye'yi konu alacak. İçeride ve dışarı düşmanlara karşı yaşadıklarımızı anlatacak yapımın yapımcılığını Türkiye Pana Film üstlense de sahnelerin bir çoğu yabancılar tarafından çekileceği öğrenildi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kurtlar, Ormana, Geri, Dönüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı