Haber Detayı
13 Ocak 2019 - Pazar 12:17
 
Küçük Yaşta Annesini Kaybeden Burak Deniz'in Hali, Yürekleri Dağladı
Hande Erçel'in annesi Aylin Erçel, kanserle mücadelesine yenik düşerek hayata gözlerini yumdu. Acı haber duyulur duyulmaz Hande Erçel'i oyuncu arkadaşları yalnız bırakmadı. Oyuncu Burak Deniz'in cenazedeki hali ise tüyleri diken diken etti.
OYUNCULAR Haberi
Küçük Yaşta Annesini Kaybeden Burak Deniz'in Hali, Yürekleri Dağladı

Ünlü oyuncu Hande Erçel'in kanser tedavisi gören annesi Aylin Erçel hayatını kaybetti. Annesinin ölümüyle yıkılan Hande Erçel'i oyuncu arkadaşları yalnız bırakmadı.

OYUNCU ARKADAŞLARI YALNIZ BIRAKMADI

Haberi ilk duyduğu andan beri eski sevgilisinin yanında olan Murat Dalkılıç'ın yanı sıra, Bestem Su Özdemir, Tolga Sarıtaş, Tolgahan Sayışman, Ahmet Mümtaz Taylan gibi sinema ve dizi oyuncuları cenazeye katıldı.

GÖRENLERİN YÜREKLERİNİ DAĞLADI

 

Cenazede Erçel'i Burak Deniz de yalnız bırakmadı. Annesini erken yaşta kaybeden Deniz'in cenazedeki bir karesi görenlerin yüreklerini dağladı. Erçel'in acısını en yakından hisseden Deniz'in bu görüntüsü sosyal medyada da çok konuşuldu.

"KENDİMİ KANITLAYACAK KİMSE KALMADI"

Burak Deniz, bir söyleşisinde anne acısını şu sözlerle ifade etmişti: Tadım, tuzum, motivasyonum kalmadı, çünkü kendimi kanıtlayacak kimse kalmadı. Kaç yaşına geldim, umutsuzluğa düştüğümde valideyi istiyorum yanımda

Kaynak: Editör:
Etiketler: Küçük, Yaşta, Annesini, Kaybeden, Burak, Deniz'in, Hali,, Yürekleri, Dağladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı