" /> ">
Haber Detayı
26 Şubat 2020 - Çarşamba 13:15
 
Koronavirüs nedeniyle "Görevimiz Tehlike" filminin İtalya'daki çekimleri durduruldu
SİNEMA Haberi
Koronavirüs nedeniyle

Görevimiz Tehlike serisinin son filminin İtalya'daki çekimleri, ülkede son günlerde artış gösteren koronavirüs salgını nedeniyle durduruldu.

Görevimiz Tehlike serisinin son filminin 'daki çekimleri, ülkedeki koronavirüs salgını nedeniyle durduruldu. Çekimler önümüzdeki haftalarda 'te gerçekleşecekti.

FİLM ŞİRKETİ PRODÜKSİYONU DURDURMA KARARI ALDI

Film yapım ve dağıtım şirketi Paramount Pictures, İtalya'nın 'da en fazla koronavirüs vakası görülen ülkeye dönüşmesinden sonra prodüksiyonu durdurma kararı aldı. Hollywood Reporter'a göre, filmin yıldızı Tom Cruise henüz İtalya'ya gitmemişti. Bu kararın ardından prodüksiyon ekibi de İtalya'dan ayrıldı.

 

VENEDİK'TE ÇEKİMLER ÜÇ HAFTA SÜRECEKTİ, ERTELENDİ

Ülkedeki vaka sayısı 25 Şubat itibarıyla Çin ve Güney Kore'nin ardından dünyada üçüncü sırada yer alıyor. Paramount'tan yapılan açıklamada "Yerel Venedik yönetiminin kamusal alanlarda toplanmama yönündeki çağrısının ardından oyuncularımız ve çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği için Venedik'te üç hafta sürmesi planlanan çekimlerimizi erteliyoruz" ifadeleri yer aldı. Açıklama şöyle devam etti "Bu süreçte çalışanlarımızın çekincelerine yanıt olarak onların evlerine dönmelerine izin verdik. Prodüksiyon yeniden başladığında geri dönebilirler. Yerel yönetim ve sağlık yetkilileriyle birlikte durumu sürekli takip edeceğiz."

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Koronavirüs, nedeniyle, "Görevimiz, Tehlike", filminin, İtalya'daki, çekimleri, durduruldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı