Haber Detayı
23 Ocak 2021 - Cumartesi 16:06
 
Kırmızı Oda'nın reytinglerdeki yeri belli oldu
Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan ‘Kırmızı Oda'nın reyting listelerindeki yeri belli oldu.
DİZİLER Haberi
Kırmızı Oda'nın reytinglerdeki yeri belli oldu

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan ‘Kırmızı Oda’, TV8’de ekrana gelen yirmi birinci bölümüyle AB ve 20+ABC1 kategorilerinde birinci olarak Cuma akşamının en çok izlenen yapımı oldu.

 

 

 

Kırmızı Oda'nın reytinglerdeki yeri belli oldu - Sayfa:2

‘Kırmızı Oda’nın yeni bölümünde, ilaçlarını kullanmayan Boncuk (Burcu Biricik), bu kez çocukluğunda kendisinde travma yaratmış Kenan’ı görürken, Boncuk’un gittikçe paranoyalarının esiri olduğunu fark eden Doktor Hanım, Sadık’a onu hastaneye yatırmasını tembih etti.

 

 

 

Kırmızı Oda'nın reytinglerdeki yeri belli oldu - Sayfa:3

Ayşe, anneannesini de alarak Ankara’ya, dayısının yanına yerleşme düşüncesini paylaşınca, Doktor Hanım, Ayşe’ye uzaklaşmanın her zaman çözüm olmayacağını hatırlatarak istifa kararını gözden geçirmesini istedi.

 

 

 

Kırmızı Oda'nın reytinglerdeki yeri belli oldu - Sayfa:4

Kumru kendisine aşık olup kendisine birlikte yurt dışına kaçmayı teklif eden Hakan’ın teklifini neden reddettiğini Doktor Hanım’la paylaştı. Ardından eşi Fahri’yle nasıl tanıştığını anlatan Kumru’nun kızı Duru ile ilgili itirafı yankı uyandırdı.

 

 

 

Kırmızı Oda'nın reytinglerdeki yeri belli oldu - Sayfa:5

İlişkilerini gizli saklı yaşayan Piraye ve Deniz, aralarındaki durumun yanlış anlaşılmasından faydalanarak aşklarının tadını çıkardı.

 

 

 

Kırmızı Oda'nın reytinglerdeki yeri belli oldu - Sayfa:6

‘Kırmızı Oda’ yeni bölümüyle 29 Ocak Cuma akşamı TV8 ekranında olacak.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kırmızı, Oda'nın, reytinglerdeki, yeri, belli, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı