Haber Detayı
12 Şubat 2021 - Cuma 12:07
 
Kazancıyla ilgili söyledikleri hayrete düşürdü
YouTube'da çektiği makyaj videoları ile popüler olan Danla Bilic, geçtiğimiz gün Armağan Çağlayan'ın Gör Beni programına konuk oldu. Sosyal medya fenomenlerinin çok kazandığı yönde çıkan haberler hakkında açıklamalarda bulunan Danla Bilic, 'Ben 'yatarak para kazanıyorsunuz' sözünü hiç anlamıyorum. E öyleyse buyur sen de yap. Niye duruyorsun? Ayrıca öyle sanıldığı kadar çok para da kazanmıyoruz.' sözleri ile sosyal medyanın gündemine oturdu.
MAGAZİN Haberi
Kazancıyla ilgili söyledikleri hayrete düşürdü

Mide ameliyatı olmasının ardından fazla kilolarından kurtulan ve dikkatleri üzerine çeken Danla Bilic, Armağan Çağlayan'ın Gör Beni programına geçtiğimiz gün konuk oldu. Çarpıcı açıklamalarda bulunan Danla Bilic, sosyal medya fenomenlerinin kazandığı paralar hakkında da konuştu.

Çok para kazanmadığını açıklayan Bilic, 'Ben 'yatarak para kazanıyorsunuz' sözünü hiç anlamıyorum. E öyleyse buyur sen de yap. Niye duruyorsun? Ayrıca öyle sanıldığı kadar çok para da kazanmıyoruz.' dedi.

Mide ameliyatı olması hakkında konuşan Bilic, 'Mide ameliyatından çıktığım zaman aç değilim ama canım mantı yemek istedi ama iki çatal yiyebiliyorsun. O mantıyı yiyemediğim için sinir krizi geçirdim' ifadelerini kullandı.

4 kez ameliyat masasına yattığını belirten Danla Bilic, 'Mide dahil sadece dört kez ameliyat oldum. İnsanlar 'Öncesi-sonrası' fotoğraflarımı yayınladığında hiç üzülmüyorum. Aksine 'Ne kadar doğru bir şey yapmışım!' açıklamasında bulundu.

 
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Kazancıyla, ilgili, söyledikleri, hayrete, düşürdü,
Yorumlar
Haber Yazılımı