Haber Detayı
10 Ocak 2019 - Perşembe 23:02
 
Kadınların Hoşlandığı Erkek Tipleri
Bazı kadınlar, romantik sever, bazı kadınlar esprili.. Kadınların hoşlandığı erkek tiplerini listelemeye çalıştık. Tabi bu liste genel oranlar üzerinden hazırlanmıştır. Yoksa herkesin bir alıcısı vardır öyle değil mi?
YAŞAM Haberi
Kadınların Hoşlandığı Erkek Tipleri

Kadınlar sporcu erkekleri sever. Çünkü spor yapan erkekler disiplinli ve kuralcıdır. Özellikle spor yaparak vücut geliştiren erkek tipleri kadınların dikkatini çeker. Kusursuz vücut kadınları etkiler.

Hoşlanmak kelimesinin hafif kaldığı erkek tipi müzisyen erkeklerdir. Kadınlar müzisyen erkeklere bayılırlar. Romantik ve duygusal tipler oldukları için kadınları etkilerler. Kadınların kendilerine hitap edilerek sözler ve besteler yazılmasının hep hayalini kurarlar.


Yemek yapan erkekler önemli ve değerlidir. Kadınlar sürekli erkeklerin onlardan yemek yapmalarını istemelerinden şikayet ederler. Bu yüzden yemek yapan erkek önemlidir.

- Yemek yapan erkek gifi aradık, bulamayınca yemek yiyen erkek gifi ekleme kararı aldık ;)

yemek-yemek.gif


Kadınların birçoğu hayvanları çok sever. Hatta hayvan beslerler. Hayvan sever bir erkek onlar için idealdir. Kadınlar hayvan sever erkekleri severler. Çünkü bu kişiler şefkatli ve sorumluluk sahibidirler.

Erkekler kendine mutlaka güvenmeli. Kendine güvenen erkek kadınlar tarafından tercih ediliyor. Güvenen erkek her şeyi başarabilir.

Bakımlı ve temiz erkekler kadınların en çok istediği erkek modelidir. Giyim tarzına özen gösteren ve cool duruşlu erkekler kadınların göz bebekleri.  Sakalsız erkekler artık pek sevilmiyor gibi. Kadınlar son dönemde sakallı ve bıyıklı erkeklerden hoşlanıyor.

Yabancı uyruklu erkekler kadınların dikkatini çekiyor. Kadınlar yabancı uyruklu erkekleri egzotik ve çekici buluyor.


Zeki ve esprili erkekler ince esprilerle kadınların ilgisini çekiyor. Espri ve zekaları ile kadınları güldürmeyi başaran erkekler seviliyor. Kadınlar bu tip erkeklerle sıkılmıyor.

yemek-yemek-001.gif


Düşünceli erkek modeli kadınların aradığı ve bulmakta zorlandığı tipler arasında yer alıyor. Kendinden önce kadınını düşünen değer veren ve önemseyen erkeklere kadınlar neredeyse tapıyor.

Özgürlüklerine düşkün olan kadınlar özgür ruhlu, rahat ve sürekli gezen erkeklerden hoşlanıyor. Özgür kadınların ideal erkek tipi tabi ki özgür ruhlu erkekler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kadınların, Hoşlandığı, Erkek, Tipleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı