Haber Detayı
01 Ocak 2019 - Salı 17:50
 
Kadınların Erkeklerde Sevmediği 9 Özellik
Her iki cinsin de ilişkiler ekseninde birbirinde sevdiği ve sevmediği bazı özellikleri ve davranış kalıpları var. İlişkileri yaşarken bunlara özen göstermek daha mutlu ve uzun süreli olmalarına yardımcı olacaktır.
DÜNYA Haberi
Kadınların Erkeklerde Sevmediği 9 Özellik

 

İşte Kadınların Erkeklerde Sevmediği Özellikler

İLGİSİZLİK

Tıpkı aşırı ilgi gibi ilgisizlik de kadınların erkeklerden soğuması için önemli bir sebep. Günlerce aramamak, mesaj atmamak, birlikte kaliteli vakit geçirmek için zaman ayırmamak kadınların erkeklerde sevmediği davranışlar arasına giriyor.

AŞIRI İLGİ

Derecesi iyi ayarlanmamış ilgi kadınları bunaltıyor. Çoğu kadın fazla ilgiden sıkıldığını ve yoğun ilgi altında olmanın kendilerini bunalttığını söylüyor. Kadınlara yoğun ilgi gösteren erkekler kadınlar tarafından istenmiyor.

KABA DAVRANIŞLAR

Erkekler kadınların maço erkeklerden hoşlandıklarını düşünseler de araştırmalar tam tersini gösteriyor.Kabalığın aslında gerçek bir güç olmadığını anlayan kadınlar; kendisine karşı kibar davranmayan erkekleri hayatında istemiyor.

YÖNETMEYE KALKIŞMAK

Yönetilmekten ve kararlarına karışılmasından hiç hoşlanmayan kadınlar, özgürlüklerinin kısıtlandığını fark ettikleri anda sizden uzaklaşacaklardır. Onlardan sorumlu olduğunuzu düşünebilirsiniz ama kadınlar bunu istemiyor.

ANNEYE AŞIRI DÜŞKÜNLÜK

Bazı erkekler otuzlu yaşlarına da gelse hala annelerinin küçük çocukları gibi davranırlar. Anneye karşı olan bu aşırı düşkünlük kadınların en sevmediği alışkanlıklar arasında!

BAKIMSIZ OLMAK

Her ne kadar kirli sakalın iyi bir tarz olduğunu söyleseler de kadınlar günlerdir duş almayan veya tıraş olmak için sadece önemli günleri bekleyen erkeklerden hoşlanmıyorlar. Kişisel bakımınıza özen göstermeyi alışkanlık haline getirin!

KARARSIZLIK

Hızlı karar verebilecek kadar pratik zekaya sahip olmak sizi bir adım öne çıkaracaktır. Kararsız davranıp seçici olmamanızkadınları sizden soğutan özellikler arasına giriyor.

UNUTKANLIK

Doğum günü, evlilik yıldönümü gibi özel günlerin unutulması kadınlar için önemli bir sorun. Erkekler her ne kadar bu sorunu unutkanlık diyerek geçiştirmek istese de kadınlar buna dayanamıyor. Unutkanlık kadınların en sevmediği alışkanlıktır.

BEKLETMEK

Bir yere gidileceği zaman kadınlardan daha uzun sürede hazırlanmanız ya da buluşmalara sürekli geç kalmanız kadınların gözünde sizi olumsuz etkiliyor. Takım elbisenizin üzerinde çok şık durduğunu saatlerce aynadan izlemek yerine bir an önce buluşma yerine gitmek için harekete geçmelisiniz.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kadınların, Erkeklerde, Sevmediği, 9, Özellik,
Yorumlar
Haber Yazılımı