Haber Detayı
06 Kasım 2019 - Çarşamba 14:14
 
"Kadın şiddet gördüğünü söylüyorsa kimse sorgulayamaz"
Ekranların sevilen dizisi Yasak Elma'nın dün akşam yayınlanan bölümündeki kadına şiddet sahnesi izleyicileri ekrana kilitledi. Leyla'nın eşinden şiddet gördüğünü öğrenen avukat Kaya'nın "Eğer bir kadın şiddet gördüğünü söylüyorsa bunu kimse sorgulayamaz" sözleri takdir topladı.
DİZİLER Haberi

FOX TV'nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Yasak Elma, dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizide yer alan kadına şiddet sahnesi ve gösterilen duyarlılık izleyicilerden tam not aldı.

"BİR KADIN ŞİDDET GÖRDÜĞÜNÜ SÖYLÜYORSA BUNU KİMSE SORGULAYAMAZ"

Pazartesi günlerinin sevilen dizisi Yasak Elma'da son yıllarda artış gösteren kadına şiddete dikkat çekildi. Avukat Kaya'nın yanında çalışan Leyla'nın psikolojik sorunları olan bir kocasının olduğu ve psikolojik şiddet gördüğü ortaya çıktı. Yıllarca başından geçenleri Kaya'ya anlatan Leyla, beklemediği desteği gördü. Yalan söylediği için Kaya'nın kendisiyle konuşmayacağını düşünen Leyla, Kaya'nın "Eğer bir kadın şiddet gördüğünü söylüyorsa bunu kimse sorgulayamaz. Her şeyden önce bir avukat olarak elimden geleni yapacağım ve boşanmanı sağlayacağım" sözleri üzerine şaşkınlık yaşadı. Kaya ise "Ondan boşanamama asla izin vermez" diyen Leyla'ya "Bu işler onun istediği gibi olmuyor, göreceğiz." dedi.

Eğlenceli sahneleriyle izleyicilerini ekrana kilitleyen dizideki kadına şiddet sahnesi izleyicilerden alkış topladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: "Kadın, şiddet, gördüğünü, söylüyorsa, kimse, sorgulayamaz",
Yorumlar
Haber Yazılımı