Haber Detayı
11 Şubat 2019 - Pazartesi 11:32
 
Kadın Dizisinde Ali ve Ömer Kimin Çoçukları Şok Gerçek ortaya çıkıyor
MAGAZİN Haberi
Kadın Dizisinde Ali ve Ömer Kimin Çoçukları Şok Gerçek ortaya çıkıyor

Kadın dizisi 49. yeni bölümüyle 12 Şubat Salı akşamı izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar’ın başrollerinde yer aldığı dizide Nezir’den kaçan Sarp, Bahar ve çocuklar kendilerini farklı olayların içinde bulmuştu. Yeliz’in ölümünü tesadüfen öğrenecek olan Bahar adeta yıkılacak. Peki Bahar’ın öfkesinden kimler nasibini alacak?

İşte 49. bölümde yaşanacakların detayı:

Münir’in sesini hatırlayan Bahar, çocuklarını kaçıran adamın o olduğunu anlar. Her şeyi parça parça hatırlayan Bahar, bu işin içinde Pırıl’ın da olduğunun farkına varır ve ona asla unutamayacağı bir ders verir. Ama bu dersi verirken ona verdiği sözü de tutmayacaktır.

Çünkü Bahar’ın hayatta tek affedemeyeceği şey birinin çocuklarına zarar verme düşüncesidir.

Pırıl’ın ve Münir’in planlarını öğrenen Sarp ise deliye döner ve artık onları hayatında istemediğini söyler. Ama Pırıl, Bahar’ın tüm suçlamalarını kabul edecek midir?

Sarp’ın Ali ve Ömer hakkındaki konuşması ise akıllara başka bir soru getirecektir. Ali ve Ömer gerçekten Sarp’ın çocukları mı?

Artık evini ve ailesini çok özleyen Bahar onlara ulaşmanın bir yolunu bulur. Beklenmedik bir kişinin Bahar’a cevap vermesiyle işler iyice karışacaktır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kadın, Dizisinde, Ali, ve, Ömer, Kimin, Çoçukları, Şok, Gerçek, ortaya, çıkıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı