Haber Detayı
26 Ocak 2019 - Cumartesi 22:17
 
Kadın 47. Yeni Bölüm 2. Fragmanı
Arif, Bahar’a yine yalan mı söyleyecek?
DİZİLER Haberi
Kadın 47. Yeni Bölüm 2. Fragmanı

Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un yer aldığı “Kadın” Salı akşamları izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Dizinin 46. ve son bölümünde Ayça Erturan’ın canlandırdığı Yeliz karakteri vurularak ölmüştü. Dizinin 47. yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı. Doruk ile Nisan anne ve babasının birlikte olmasını isterken, Pırıl evde varlığını hissettiriyor. Bahar ise Arif ile konuştu. Acaba Arif, Yeliz’in öldüğünü söyleyecek mi? Daha önce Bahar’a gerçekleri söylemediği için büyük sorun yaşayan Arif, şimdi ne yapacak? Acaba Arif bir kez daha mı Bahar’a yalan söyleyecek?

Videodan 47. yeni bölümden 2. fragmanı izleyebilirsiniz. Fox TV’de yayınlanan Kadın dizisinin yeni bölümünde, Bahar ve Pırıl arasında restleşme yaşanacak. Bahar herkes onu merak ederken o ise Yeliz’in öldüğünü bilmeden, çocukları ve Sarp ile dağ evinde kalmaya başladı.

46. bölüm finalinde Pırıl, Sarp’ın Bahar ve çocuklarla olmasına daha fazla tahammül edemeyip eve geldi.

 

Hemen ardından yayınlanan 47. bölüm ilk tanıtımında, Sarp ve Bahar, Pırıl yüzünden kavga etmeye başladılar. Bahar, Pırıl’ın değil kendisinin orada bulunmasının yanlış olduğunu söylerken tartışma sırasında Sarp’a bir tokat attı.

Daha sonra Pırıl ile mutfakta konuştukları görülen Bahar, Pırıl’ın sahte samimiyeti üzerine iyice sinirlenip “Sen benim aptal olduğumu mu sanıyorsun? Sen bizim varlığımızdan haberdardın. Bence sen benim aptal bir kadın olduğumu düşünüyorsun ve hata ediyorsun. Ben aptal bir kadın değilim. Bunu bil ve ayağını denk al” sözleriyle Pırıl’ı uyardı.

İki kadının kozlarını paylaşmasını yeni bölümde hep birlikte izleyeceğiz ama görünen o ki Pırıl, sert kayaya çarptığını farkedip oyunlarını daha büyük oynayacak!

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kadın, 47., Yeni, Bölüm, 2., Fragmanı,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı