" /> ">
Haber Detayı
12 Mart 2019 - Salı 22:20
 
İstanbullu Gelin 76. bölüm fragmanı izle! Süreyya, duygusal çöküş yaşıyor!
DİZİLER Haberi
İstanbullu Gelin 76. bölüm fragmanı izle! Süreyya, duygusal çöküş yaşıyor!

İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla beklenmekte… Aslı Enver, Özcan Deniz, İpek Bilgin ve Salih Bademci’nin başrollerinde yer aldığı dizinin 76. yeni bölümünden ilk görüntüler yayınlandı. Özgür ile Faruk’un öpüştüğünü gören Süreyya şoke olmuştu… Ancak olaylar pek de Süreyya’nın düşündüğü gibi değildi… İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya’yı şoke eden olay… Faruk, çok özür diliyor ama Süreyya ikna olmaya pek niyetli değil. Süreyya adeta duygusal bir çöküş yaşıyor. Videodan 76. bölümden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

Peki neler olmuştu? Meşhur öpücük ile ilgili gelişmelerin detayını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Star TV’nin Cuma akşamları yayınlanan ve Mayıs ayında final yapacak olan dizisi ‘İstanbullu Gelin’de bu hafta izleyicilerin korktuğu başına geldi ve Süreyya büyük bir şoka uğradı.

Faruk, bir iş gezisi için asistanı Özgür ile birlikte İstanbul’a geldi. Faruk’a ilgisini her fırsatta belli eden Özgür, Faruk ile bir ilişkiye başlayabilmek için fırsat kollarken küçük bir hata işleri baya karıştıracak gibi görünüyor. Süreyya’ya atacağı mesajı yanlışlıkla Özgür’e atan ve durumu açıklamak için Özgür’ün kapısına giden Faruk, Özgür’ün bir anda onu öpmesiyle büyük bir şok yaşadı. Ancak, Faruk’a sürpriz yapmak için otele gelen ve bu duruma şahit olan Süreyya daha büyük bir şok yaşadı.

Diziye dahil olduğundan beri Özgür ile ilgili böyle bir sıkıntı yaşanacağını tahmin eden izleyiciler ise şuan oldukça öfkeli. Faruk’un ‘yanlış mesaj attım’ açıklamasını telefonla arayıp yapmak yerine bornozla kapıya giderek yapması çok normal görünmediği için sahnedeki tutarsızlığı da eleştiren izleyenlerin içi en azından şu yönden rahat. Her ne kadar Faruk’un bunu Süreyya’ya açıklaması oldukça zor olsa da, yaşananlar gerçekten bir yanlış anlama. İzleyenler, Süreyya ile kavgalı olduğu bir anda Faruk’un da Özgür’ün ilgisine karşılık vermesinden korkuyordu. Şu aşamada; Faruk’un tek suçu mesajı yanlış kişiye atmak ve açıklama yapmak için kızın kapısına gitmek.

Ancak, Süreyya’nın buna inanması güç göründüğü için ikili arasında bir süre soğuk rüzgarlar esecektir. Hatta, Süreyya daha önce Begüm-Faruk ilişkisini öğrendiği zaman yaptığı gibi kimseye haber vermeden gidebilir bile.

Final yaklaşırken Süreyya’nın yaşayacağı değişim ve psikolojik sorunların ortaya çıkması beklenirken, bu olayın Süreyya’yı nasıl etkileyeceği de merakla bekleniyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İstanbullu, Gelin, 76., bölüm, fragmanı, izle!, Süreyya,, duygusal, çöküş, yaşıyor!,
Yorumlar
Haber Yazılımı