Haber Detayı
21 Mart 2021 - Pazar 11:49
 
'Hayallerimin ötesinde bir çalışma'
Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu ve oyuncu eşi Beren Saat, geçtiğimiz gün Refik Anadol sergisinin açılışına katıldı. Albüm çıkaracağı için mutlu olan ve heyecanını basın mensupları ile paylaşan Beren Saat, çalışmalarından ilk kez bahsetti. Saat, 'Hayallerimin ötesinde bir çalışma oluyor' dedi.
MAGAZİN Haberi
'Hayallerimin ötesinde bir çalışma'

Refik Anadol sergisinin açılışına katılan ünlü oyuncu Beren Saat ve şarkıcı Kenan Doğulu, çıkışta basın mensupları ile sohbet etmeyi ihmal etmedi. Sergi hakkında konuşan Kenan Doğulu, 'Refik Anadol, Los Angeles'tan sevdiğimiz bir dostumuz. Buradaki sergisi bizi heyecanlandırdı' dedi.

Beren Saat, muhabirlerin kendisine bir süredir üzerinde çalıştığı albümle ilgili sorular sormasına 'Kenan acayip aranjmanlar yaptı şarkılara. Hayallerimin ötesinde bir çalışma oluyor, çok heyecanlıyım' yanıtını verdi.

Kenan Doğulu, kendisine yöneltilen 'Beren Hanım şarkıcılığa başladı, siz oyunculuğu düşünür müsünüz?' sorusuna şu yanıtı verdi: 'Zor bu saatten sonra. Hatırlarsanız bir zamanlar bir dizim olmuştu 'Hiç Bana Sordun mu' diye. Büyük fiyaskoyla sonuçlanan o diziden sonra hiç niyetlenmedim açıkçası'

Beren Saat'in Refik Anadol sergisinin açılışında tercih ettiği yorgan desenli çanta modeliyle dikkatleri üzerine çekti. Yorgan çantanın fiyatı ise 2 bin 300 TL'yi buluyor.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: 'Hayallerimin, ötesinde, bir, çalışma',
Yorumlar
Haber Yazılımı