Haber Detayı
27 Mayıs 2020 - Çarşamba 14:23
 
'Hadsiz'le o işe girdi
Neslihan Atagül Doğulu’nun yakın zamanda takipçileriyle buluşturacağı kendi projesi; içeriği, çarpıcı konuları, röportajları ve “hadsiz” konuklarıyla okurla başlayacak
OYUNCULAR Haberi
 'Hadsiz'le o işe girdi

Neslihan Atagül Doğulu, Instagram hesabında yayınlamaya başlayacağı “Hadsiz” isimli online dergiyle sınır tanımayanların hikayelerine ışık tutacak.

 

Neslihan Atagül 'Hadsiz'le o işe girdi - Sayfa:2

 Neslihan Atagül Doğulu’nun yakın zamanda takipçileriyle buluşturacağı kendi projesi; içeriği, çarpıcı konuları, röportajları ve “hadsiz” konuklarıyla okurla başlayacak.

 

Neslihan Atagül 'Hadsiz'le o işe girdi - Sayfa:3

Halk dilinde genel kullanımı saygısızlık, cehalet, kibirli olan fakat özünde sınır anlamına gelen “had” kelimesinden türeyen ve gerçek manası “sınırsız” olan ‘Hadsiz’, 1 Haziran Pazartesi günü oyuncunun Instagram sayfası üzerinden yayınlanacak.

 

Neslihan Atagül 'Hadsiz'le o işe girdi - Sayfa:4

İlk konuğunu sürpriz bir ismin oluşturduğu online dergi, ilham veren pek çok farklı konuk ve hikayeyle aylık olarak paylaşılacak.

 

Neslihan Atagül 'Hadsiz'le o işe girdi - Sayfa:5

Instagram’a özel olarak hazırlanan şık tasarımıyla, içeriğini Neslihan Atagül Doğulu’nun objektifinden yansıyan çarpıcı fotoğrafların oluşturduğu derginin çıkış amacına dair görüşlerini paylaşan Doğulu şunları söyledi:

 

Neslihan Atagül 'Hadsiz'le o işe girdi - Sayfa:6

“Kendi içime, giyindiğim bedene, oturduğum odaya, evime, yaşadığım sokağa, şehre, ülkeye, geldiğim dünyaya sığamadığım, dolup taştığım duygusu epeydir var olan bir haldi” dedi.

 

Neslihan Atagül 'Hadsiz'le o işe girdi - Sayfa:7

Ünlü oyuncu ayrıca  kendi hadsizliğini tahmin edip ne denli sınırlandır(ıl)dığını gördükten sonra projenin ilk adımını atmaya karar verdiğini belirtti.

 

 

 

Neslihan Atagül 'Hadsiz'le o işe girdi - Sayfa:8

“Motivasyon kaynağım sınırları aşma hayalimde saklı!”

Herhangi bir şeye, birine hadsiz/sınırsız demek için neyin had/sınır olup olmadığını düşünüp, had kelimesinin anlamını içselleştirerek bu duruma göre karar vermek gerektiğini belirten oyuncu, her birimizin bir sınırla büyütüldüğünü ve bunların sebeplerini de yaşam koşulları, kültür, coğrafya, aile olarak gördüğünün altını çiziyor. 

 

Neslihan Atagül 'Hadsiz'le o işe girdi - Sayfa:10

Bu projedeki en önemli motivasyon kaynağının da bu sınırları aşma hayalinde saklı olduğunu dile getiren Doğulu, işinde her zaman o haddin daha fazlasını merak etmeyi sevdiğini çünkü haddi görüp aşma hedefinin kişinin yetkinliğinin sınırının olmamasıyla bağlantılı olduğunu belirtiyor.

“Hadsiz”, 1 Haziran Pazartesi günü Neslihan Atagül Doğulu’nın Instagram hesabında okurla buluşacak.

 

 

 

 

 

 
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: , 'Hadsiz'le, o, işe, girdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı