Haber Detayı
15 Mart 2019 - Cuma 09:25
 
Gülperi dizisinde herkesi şoke eden gelişme!
DİZİLER Haberi
Gülperi dizisinde herkesi şoke eden gelişme!

Gülperi dizisi 15 Mart Cuma günü yani bu akşam saat 20.00’da izleyicilerle Show TV ekranında buluşacak. Dizinin yeni bölümünde önemli detaylar var. 24. bölümde Gülperi yıkılıyor ve iyice sıkışıyor… Kadir’in beklenmedik hareketi ise Gülperi’yi adeta şoke edecek…

Yapımcılığını TİMS&B Productions’un üstlendiği, senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın yazdığı, yönetmen koltuğuna Şenol Sönmez’in oturduğu Gülperi’nin oyuncu kadrosunda Nurgül Yeşilçay, Timuçin Esen, Tarık Papuçcuoğlu, Ece Sükan, Burak Dakak, Aleyna Özgeçen, Emir Özyakışır, Gülçin Kültür Şahin, Şefika Tolun, Emir Çubukçu, Ezgi Gör gibi başarılı isimler yer alıyor.

Gülperi’nin bu akşam ekrana gelecek 24. bölümünde Artemis’in isteğini duyan Gülperi yıkılır ve artık iyice sıkışmış olduklarını kabul etmek zorunda kalır.

Kadir ise hala direnmeleri gerektiğini söylerken Hasan’ın da artık onlarla ilgili gerçeğin kıyısında olduğunun farkında değildir. Hasan, Gökhan’ın ince bir sınırda olduğunu fark edip ona müdahale etmek durumunda kalır. Bu olay aralarındaki dengeleri yeniden değiştirecektir.

Hasan bir yandan da kardeşleriyle birlikte yeni bir mücadeleye girmek zorunda kalır. Gülperi ve Kadir birlikte çıktıkları yolculuğun en zor dönemecine girmişlerdir. Kadir, Gülperi’nin beklenmedik hamlesiyle şoka girer. Hasan, Bedriye ve Can ise aldıkları kararla bu dönemeci bambaşka bir noktaya çekeceklerdir.

“Gülperi” bu akşam saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gülperi, dizisinde, herkesi, şoke, eden, gelişme!,
Yorumlar
Haber Yazılımı