Haber Detayı
10 Aralık 2020 - Perşembe 14:23
 
Genç oyuncu: Sapyoseksüelim
Fox TV'de yayınlanan Baraj dizisinin oyuncusu İman Casablanca, BeStyle dergisinin Aralık sayısı için objektif karşısına geçti. yaşındaki oyuncu ' Sapyoseksüelim' dedi.
OYUNCULAR Haberi
Genç oyuncu: Sapyoseksüelim

Fox TV'de yayınlanan Baraj dizisinin oyuncusu İman Casablanca, BeStyle dergisinin Aralık sayısı için objektif karşısına geçti. Oyuncu; verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulundu. Aşık olduğunda her şeyi bıraktığını söyleyen İman Casablanca, kendisini en çok zekanın etkilediğini ve sapyoseksüel olduğunu belirtti.

 

 

 

Genç oyuncu: Sapyoseksüelim - Sayfa:2

AŞIK OLUNCA HER ŞEYİ BIRAKIYORUM!

 

 

 

Genç oyuncu: Sapyoseksüelim - Sayfa:3

Çok duygusal ve romantik biri olduğunu söyleyen Casablanca “Aşık olduğumda fazla romantik oluyorum, çok güzel sözcükler kullanmaya başlıyorum, çok ilgileniyorum sevdiğim insanla ve çok fedakarlık yapıyorum. 

 

Genç oyuncu: Sapyoseksüelim - Sayfa:4

Bazen fedakarlığın dozunu kaçırıyorum hatta. Her şeyi bırakıp o insana konsantre oluyorum ve onun için şu anda aşık olmayı hiç istemem” dedi.

 

 

 

Baraj dizisinin oyuncusu: Sapyoseksüelim - Sayfa:5

Aşkın kendisi için güven, huzur, fedakarlık ve manevi destek olduğunu vurgulayan İman Casablanca, sapyoseksüel olduğu için kendisini en çok kültür ve zekanın etkilediğini söyledi.

 

 

 

Baraj dizisinin oyuncusu: Sapyoseksüelim - Sayfa:6

 İman Casablanca 21 yaşında.

 

Baraj dizisinin oyuncusu: Sapyoseksüelim - Sayfa:7

Sapyoseksüellik nedir?

İnsanın bedeninden ziyade beynine duyulan hayranlık hissine sahip kişiler olan sapyoseksüeller, zekayı en önemli tahrik edici unsur olarak görürler.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Genç, oyuncu:, Sapyoseksüelim,
Yorumlar
Haber Yazılımı