Haber Detayı
18 Şubat 2021 - Perşembe 14:57
 
'Ex Aşkım' ekran macerasına başladı
Dijital platform Gain’in tesadüfen ya da bilerek bir araya gelen eski sevgililerin hikayelerini konu alan mini dizisi ‘Ex Aşkım’ başladı. Dizi, ilişkileri mizahi bir dille ele alıyor.
DİZİLER Haberi
'Ex Aşkım' ekran macerasına başladı

Gain’in tesadüfen ya da bilerek bir araya gelen eski sevgililerin hikayelerini konu alan mini dizisi ‘Ex Aşkım’ başladı.

Bir sebeple ya da rastlantı sonucu bir araya gelen eski sevgililerin arasındaki ilişkinin mizahi bir dil ile anlatıldığı ‘Ex Aşkım’da yarım kalmış aşkların, iz bırakan ilişkilerin, ihanetlerin, bazen bir şarkıyla bazen bir kokuyla akla düşen bazense bir kafede karşınıza çıkan eski sevgililerin birbirinden ilginç anları izleyiciyle buluşuyor.

Dizinin yönetmenliğini dört farklı isim üstleniyor. Devrim Yalçın, Hande Türkel, Başaran Şimşek, Devrim Özkan ve Yunus Ozan Korkut’un farklı bakış açılarıyla ele aldığı Ex Aşkım’ın her bölümünde farklı bir konu, her seferinde değişen oyuncu kadrosuyla ele alınıyor.

Senaryosunu Ebru Erdem’in kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda Yiğit Kirazcı, Sahra Şaş, Ayşe Melike Çerçi, Ali Yoğurtçuoğlu, Begüm Akkaya gibi pek çok sürpriz ismin yer aldığı Gain’in yeni komedi dizisi ‘Ex Aşkım’in ilk 4 bölümü Gain’de yayında.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 'Ex, Aşkım', ekran, macerasına, başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı