Haber Detayı
27 Nisan 2020 - Pazartesi 13:13
 
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da üzücü karar
Atv'nin salı günleri ekrana gelen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz için üzen bir karar alındı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, sezon finaliyle sezona veda ediyor.
DİZİLER Haberi
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da üzücü karar

Atv'nin başrollerinde Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Sanem Çelik (Ceylan), Burak Sergen (Feyyaz Meftun), Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan Çakırbeyli), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli), Sabina Toziya (Hayriye Çakırbeyli)'nin yer aldığı dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali yapıyor.

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranlarını üzecek karar - Sayfa:2

28 Nisan Salı günü 165. bölümle sezona veda edecek olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm detayları belli oldu. 

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranlarını üzecek karar - Sayfa:3

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 165. bölümünde: Hızır, dostlarının ihanetiyle masadan gönderilirken, Feyyaz, en başından beri ince ince işlediği hain planlarının neticesine ulaşmıştır. Sırada, masanın hakimiyetini tamamen ele almak için önce Hızır ve Alparslan'ı öldürmek ardından da tüm masa üyelerini bitirmek vardır.

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranlarını üzecek karar - Sayfa:4

Yapılan plan doğrultusunda Kasaplar, Çakırbeyliler için düzenlenen suikastın başarılı geçtiği haberini verecek, bu haberi bekleyen Feyyaz ise kalıcı bir barış yapmak bahanesiyle bir araya topladığı masa üyelerinin işini bitirecektir. 

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranlarını üzecek karar - Sayfa:5

Nitekim işler bu kez planladığı gibi gitmez. Dostu tarafından ihanete uğradığını düşünen İlyas'ın Behzat'a karşı tavrı sert ve nettir. Artık hiçbir dostu kalmadığını düşünüp üzülürken; Ömür'ün de yaşanacakları önceden bildiğini öğrendiğinde, kimseye güvenmemesi gerektiğini bir kere daha anlayacaktır. 

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranlarını üzecek karar - Sayfa:6

Nihayetinde Façalı ve Çakırbeyli aileleri arasında bir taraf seçmek zorunda kalacak tek kişi yalnızca Ömür olmayacaktır. 

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranlarını üzecek karar - Sayfa:7

Tipi ve Haşmet'in, kardeşim dediği Hızır'a ihanet etmelerine razı gelemeyecek olan Emine de restini çekip evinden ayrılır. 

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranlarını üzecek karar - Sayfa:8

Hem kardeşinin hem de eşinin sırtını döndüğü Haşmet'in Behzat'ı da kaybetmesi an meselesidir. Bu ayrılıklara en çok üzülecek olan kişi ise tek amacı sevdiklerini bir arada tutmak olan Hızır olacaktır. 

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranlarını üzecek karar - Sayfa:9

 
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranlarını üzecek karar - Sayfa:10

 
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranlarını üzecek karar - Sayfa:11

 
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Eşkıya, Dünyaya, Hükümdar, Olmaz'da, üzücü, karar,
Yorumlar
Haber Yazılımı