Haber Detayı
01 Mart 2021 - Pazartesi 13:42
 
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da şok planlar
Atv dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan yeni bölüm detayları geldi. İşte, 2 Mart Salı günü 184. bölümüyle ekrana gelecek Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm özeti!
DİZİLER Haberi
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da şok planlar

Atv dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan yeni bölüm detayları geldi.

2 Mart Salı günü 184. bölümüyle ekrana gelecek Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm özeti şöyle:

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da şok planlar - Sayfa:2

Kontrgerilla İshak, Hızır Çakırbeyli ve Kimsesiz Doğan’a nefret ettikleri uyuşturucu üzerinden plan kurar. İshak’ın iftirasıyla cezaevine giren Hızır Çakırbeyli ve Kimsesiz Doğan artık hayatları için mücadele edecektir. 

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da şok planlar - Sayfa:3

Cezaevinde gelecek saldırıyı bekleyen Hızır Çakırbeyli, ziyaretine gelen ve yokluğunda ailesinin başına geçirdiği İlyas Çakırbeyli’den ihanet eden herkesin ölmesini ister. Hızır Çakırbeyli hem içerde hem dışarda İshak’ın bağlı olduğu şebekeyle de mücadelesine devam eder. 

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da şok planlar - Sayfa:4

Ailesini bir arada tutmaya çalışan İlyas Çakırbeyli, bir yandan da Alpaslan’a yapılan saldırıda kimin hainlik yaptığın öğrenmeye çalışır. Akrabası Façalılar’la hasım olan İdris Reis’le gemileri yakan İlyas Çakırbeyli, İdris’in kardeşi Demir’in arkasındaki adamı ortaya çıkarmak için uğraşır.

 

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da şok planlar - Sayfa:5

Boynundan vurulan ve geçirdiği zorlu ameliyatın ardından tekerlekli sandalyeye mahkum kalan Alpaslan’ın ise tek dayanağı rahmetli eşinin emaneti kızı Zeyno olur. Tekin ve Kubilay’ı büyük bir savaş içinde olan amcası İlyas Çakırbeyli’nin yanına gönderen Alpaslan, en büyük mücadelesini de kendi içinde verir.

 

 

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da şok planlar - Sayfa:6

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın oyuncu kadrosu şöyle:

Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Sanem Çelik (Ceylan), Ali Sürmeli (Doğan), Hüseyin Avni Danyal (Tufan), Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan Çakırbeyli), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli), Pelin Akil Altan (Bahar), Engin Benli (Yaman).

Kaynak: Editör:
Etiketler: Eşkıya, Dünyaya, Hükümdar, Olmaz'da, şok, planlar,
Yorumlar
Haber Yazılımı