Haber Detayı
15 Şubat 2019 - Cuma 13:01
 
Engin Altan Düzyatan'nın Dirilişten Nasıl Ayrılacağı Belli Oldu
Reyting rekortmeni dizi Diriliş Ertuğrul'un başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan için ayrılık kararı verildi. Ertuğrul Gazi'yi canlandıran Düzyatan, bu sezon sonunda ölerek diziden ayrılacak.
GÜNDEM Haberi
Engin Altan Düzyatan'nın Dirilişten Nasıl Ayrılacağı Belli Oldu

TRT1'in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul'un başrolü Engin Altan Düzyatan'ın diziye veda edeceği iddiası, sosyal medyada gündem oldu.

Sevilen dizi için her gün yeni iddialar ortaya atılırken son olarak konuşulan başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan'ın diziye bu sezon veda edeceği konusu, sosyal medyaya damga vurdu.

ENGİN ALTAN DÜZYATAN DİZİNİN KADROSUNDAN ÇIKARILACAK

Daha sezon başında dizi başlamadan önce kadroya Burak Özcivit'in geleceği, Engin Altan Düzyatan'ın ise dizinin kadrosundan çıkarılacağı günlerce konuşulmuştu. Hatta Burak Özcivit'in o dönem sakallarını uzatması diziye hazırlık olarak yorumlanmıştı.

Engin Altan Düzyatan'a diziden ayrılacağı iddiaları sorulunca da söylentileri kesin bir dille yalanlamış: Dizi devam ediyor ben de kadrodayım diyerek adeta Burak Özcivit'e gönderme yapmıştı. Bu açıklamanın ardından Burak Özcivit ile Engin Altan Düzyatan'ın arası açılmış ikili yanyana hiç görülmemiş ve birbirleri hakkında açıklama yapmaktan kaçmışlardı.

 

FORMÜL BULUNDU

Diriliş Ertuğrul dizisi için artık son karar verildi. Aynı dizide birlikte rol almak istemeyen Burak Özcivit ve Engin Altan Düzyatan için formül bulundu.

ERTUĞRUL GAZİ FİNALDE ÖLECEK

Yeni sezonda dizinin adı değişecek. Halime Sultan'ın ölümünde olduğu gibi dizide işlenen tarih de değişecek. Ertuğrul Gazi bu sezon sonunda final de ölecek.

 

ENGİN ALTAN DÜZYATAN DİZİYE VEDA EDECEK

Böylece Engin Altan Düzyatan diziye veda edecek. Gelecek sezon ise Diriliş ya da Kuruluş Osman adıyla devam edecek. Osman Gazi'yi ise Burak Özçivit canlandıracak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Engin, Altan, Düzyatan'nın, Dirilişten, Nasıl, Ayrılacağı, Belli, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı