Haber Detayı
05 Nisan 2020 - Pazar 14:31
 
Doğum günü hediyesi yerine sağlık çalışanlarına bağış istedi!
Oyuncu Deniz Baysal, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı doğum günü paylaşımı ile yakın arkadaşlarına ve sevenlerine anlamlı bir çağrıda bulundu.
OYUNCULAR Haberi
Doğum günü hediyesi yerine sağlık çalışanlarına bağış istedi!

Derin Sular, Bitmeyen Şarkı, Babalar ve Evlatlar, Aşk, Ekmek, Hayaller gibi dizilerde rol alan ve Kaçak Gelin dizisinde Kainat Gencer rolüyle geniş kitleler tarafından tanınan oyuncu Deniz Baysal, corona virüsü salgınına karşı canı pahasına mücadele eden sağlık çalışanlarını unutmadı. Ünlü oyuncu 30 yaş gününü kutlarken, örnek olacak bir davranış sergiledi. Corona virüsü salgını nedeniyle evinden çıkmayan ve bu yüzden evinde doğum günü kutlayan güzel oyuncu, doğum gününde kendisine gelecek hediyeleri sağlık çalışanlarına armağan edeceğini söyledi.

 

Sosyal medya hesabından pastalı fotoğrafını paylaşan Baysal, “Bu sene herkes gibi ben de doğum günümü evde kutlayacağım. Ve bu sene, doğum günü hediyelerimi sağlık çalışanlarına bağış yaparak almak istedim. Profilimde “Doğum Günü Bağışım” olarak oluşturulmuş farklı bağış tutarındaki içerikleri alarak benim adıma Lokma Hekimi Sağlık Vakfı’na bağışta bulunabilirsiniz.. Birbirimize ihtiyacımız olan bu günlerde, benim için çok anlamlı olacak. Şimdi den destek olan herkese çok teşekkür ederim.” notu ile doğum günü dileğini sevenlerine iletti. Bu arada eşi Barış Yurtçu sosyal medyadan eşiyle öpüşürken çekilmiş eski fotoğrafını paylaştı. Yurtçu, eşinin doğum gününü, “Seninle her zaman..Seninle her yere bi saniye bile bıkmadan”” sözleriyle kutladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Doğum, günü, hediyesi, yerine, sağlık, çalışanlarına, bağış, istedi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı