Haber Detayı
07 Nisan 2020 - Salı 13:26
 
'Dizideki karakterler ben değilim'
Baraj dizisiyle beğeni toplayan Biran Damla Yılmaz, sosyal medyada da en çok takip edilen isimler arasında. Neşeli ve enerji dolu tavırlarıyla dikkat çeken Yılmaz, bu konuda yapılan eleştiriler ve adeta hakaret boyutuna gelen mesajlar nedeniyle suskunluğunu bozdu.
OYUNCULAR Haberi
'Dizideki karakterler ben değilim'

Yılmaz “Neden bu kadar gülüyorsun ve enerjiksin”, “Biz, seni Kırgın Çiçekler’deki Eylül gibi ağırbaşlı zannediyorduk” gibi eleştiriler üzerine sosyal medya hesaplarından bir açıklama yaptı:

Güzel oyuncu suskunluğunu bozdu! 'Dizideki karakterler ben değilim' - Sayfa:2

"Öncelikle hepinizi çok seviyorum! Tüm yorumları okuyorum. Tüm güzel yorumlarınız için teşekkür ederim:)))) Olumsuz yorumlarınıza da (terbiye sınırı içinde olduğu sürece ) saygı duyuyorum."

Güzel oyuncu suskunluğunu bozdu! 'Dizideki karakterler ben değilim' - Sayfa:3

"Bazı eleştirileri yanıtlamak isterim;

1. Dizilerdeki karakterler ben değilim:) Dizi karakteri o; nedenle o karakter gibi davranmamı, yaşamamı beklemeyin lütfen :)

2. Ben, pozitif düşünen ve etrafımda da öyle insanlarla arkadaşlık kuran biriyim. Tabii ki benim de sıkıntılı dönemlerim oluyor; ama bunu dışarı yansıtmadan kendi içimde çözüyorum.

 

Güzel oyuncu suskunluğunu bozdu! 'Dizideki karakterler ben değilim' - Sayfa:5

O nedenle evet çok hareketliyim, çok gülüyorum ve çok enerjik konuşuyorum:))) Ayrıca çok gencim!!!! Hepinizi çok öpüyorum. #evdekalın #sağlıklakalın"

Güzel oyuncu suskunluğunu bozdu! 'Dizideki karakterler ben değilim' - Sayfa:6

 

Güzel oyuncu suskunluğunu bozdu! 'Dizideki karakterler ben değilim' - Sayfa:9

 
 

 

 
 

 

 
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: 'Dizideki, karakterler, ben, değilim',
Yorumlar
Haber Yazılımı