Haber Detayı
22 Şubat 2021 - Pazartesi 14:44
 
Deniz Çakır'dan yeni dizisiyle ilgili açıklama
Deniz Çakır, Masumiyet’te kızı için adalet arayan, güçlü bir anne karakteriyle ekranlara dönüyor. Deniz Çakır, Masumiyet dizisindeki rolüyle ilgili ilk kez konuştu.
DİZİLER Haberi
Deniz Çakır'dan yeni dizisiyle ilgili açıklama

Deniz Çakır, Masumiyet’te kızı için adalet arayan, güçlü bir anne karakteriyle ekranlara dönüyor.

 

Deniz Çakır'dan yeni dizisiyle ilgili açıklama - Sayfa:2

Yapımını Gold Film, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, başrollerini Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır’ın paylaştığı “Masumiyet” 24 Şubat Çarşamba günü FOX’ta izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor. Dizide  Deniz Çakır, canlandırdığı Bahar karakteriyle ekrana gelecek.

 

Deniz Çakır'dan yeni dizisiyle ilgili açıklama - Sayfa:3

Deniz Çakır, dizide genç yaşta anne olmayı seçen, hayallerini ve ideallerini bir kenara bırakıp çocuklarına kol kanat geren bir anneye hayat veriyor. 19 yaşındaki kızı Ela’nın (İlayda Alişan) yanlış bir adama aşık olmasıyla gelişen trajedik olayla, bir gecede hayatı değişen Bahar’ın, verdiği mücadele ekrana gelecek.

 

 

Deniz Çakır'dan yeni dizisiyle ilgili açıklama - Sayfa:4

“MASUMİYET FARKINDALIK YARATACAK!”

Ekranlara “Masumiyet”le dönmeye hazırlanan Deniz Çakır rolünü ilk kez anlattı. Çakır, canlandırdığı karakteri; ”Bahar aydınlık bir kadın, iyi bir anne. Fakat hayatındaki belki yanlış kararların bedelini ödüyor. Anne olmak pek çok şeyden taviz vermesine sebep olmuş. Ama Bahar’ın dünya görüşü, kadın duruşu çok güçlü ve hisleri çok kuvvetli...” Şeklinde anlattı.

 

 

Deniz Çakır'dan yeni dizisiyle ilgili açıklama - Sayfa:5

 “Masumiyet” dizisi hakkında ise: “Öncelikle Masumiyet, can alıcı bir öyküye sahip. Dramatik aksiyonu çok kuvvetli ve çatışması çok sağlam. İnanmadığınız bir şeyi inandıramazsınız. Ben inanıyorum Bahar’ın öyküsüne. Dizinin toplumsal duyarlılıklarla ilgili farkındalık yaratacağını düşünüyorum. İyi bir oyuncu kadromuz var, ekip çok kuvvetli.” Dedi.

 

 

Deniz Çakır'dan yeni dizisiyle ilgili açıklama - Sayfa:6

“Masumiyet”te; Evli ve iki çocuk annesi Bahar’ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla değişir. Kızı Ela’nın (İlayda Alişan) ilk aşkı, yaşıtı bir üniversite öğrencisi değil babasının, başkasıyla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur. Kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar, ne yapsa da olacakların önüne geçemez. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela’nın 19. yaş gününde sonsuza kadar değişir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Deniz, Çakır'dan, yeni, dizisiyle, ilgili, açıklama,
Yorumlar
Haber Yazılımı