Haber Detayı
21 Aralık 2019 - Cumartesi 12:11
 
Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un paylaştıkları
TV8'in başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un paylaştıkları Doğduğun Ev Kaderindir, insanlığın en büyük ve derin sorgulamalarından biri olan “İnsan kaderini değiştirebilir mi?” sorusunun cevabını arıyor.
DİZİLER Haberi
 Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un paylaştıkları

Yapımını OGM Pictures’ın yaptığı, yönetmenliğini Çağrı Bayrak’in üstlendiği, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek, Eylem Canpolat ve Ayşenur Sıkı'nın senaryasonu kaleme aldığı “Doğduğun Ev Kaderindir” 25 Aralık’ta TV8’de izleyicisiyle buluşacak!

 

Doğduğun Ev Kaderindir, insanlığın en büyük ve derin sorgulamalarından biri olan “İnsan kaderini değiştirebilir mi?” sorusunun cevabını arıyor.

 

İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir, Doğduğun Ev Kaderindir’i anlattı.

Demet Özdemir: Doğduğum ev kaderimmiş

İlk yayınlanan teaser’dan bu yana çok olumlu tepkiler aldığını söyleyen Demet Özdemir, dizinin dünyasına adapte oldukça daha da iyi hissettiğini söyledi. Demet Özdemir, hikayeyi okudukça doğduğumuz evle yaşadığımız hayat arasında bir benzerlik olduğunu fark ettiğini ekledi.

 

İbrahim Çelikkol: Gerçek bir iş oldu

Mehdi karakterine hayat veren İbrahim Çelikkol ise Doğduğun Ev Kaderindir’in gerçek hayattan uyarlanan bir hikaye olduğunu ve izleyen herkesin kendine dair pek çok şeyi fark edeceğini söyledi.

 

 
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Demet, Özdemir, ve, İbrahim, Çelikkol'un, paylaştıkları,
Yorumlar
Haber Yazılımı