Haber Detayı
21 Kasım 2020 - Cumartesi 14:57
 
Cuma'nın iddialı dizisi: Kırmızı Oda
TV8 dizisi Kırmızı Oda dün akşam ekrana gelen on ikinci bölümüyle AB ve 20+ABC1 reyting kategorilerinde birinci olarak Cuma akşamının en çok izlenen yapımı olmayı sürdürdü
REYTİNGLER Haberi
Cuma'nın iddialı dizisi: Kırmızı Oda

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan ‘Kırmızı Oda’, TV8’de ekrana gelen on ikinci bölümüyle AB ve 20+ABC1 reyting kategorilerinde birinci olarak Cuma akşamının en çok izlenen yapımı olmayı sürdürdü.

 

Cuma'nın iddialı dizisi: Kırmızı Oda - Sayfa:2

‘Kırmızı Oda’nın on ikinci bölümünde, yaşayamadığı çocukluğunu bir kenara bırakmak zorunda kalıp Rıza’nın (Serhat Nalbantoğlu) eziyetlerine rağmen köşkte dimdik ayakta duran Selvi’ye (Sema Keçik) Doktor Hanım tüm hassasiyetiyle destek oldu.

 

Cuma'nın iddialı dizisi: Kırmızı Oda - Sayfa:3

Annesi bildiği Neriman (Füsun Demirel) için tüm gençliğini feda etmiş Hediye (Sezin Akbaşoğulları) ise Hikmet halasının (Semra Dinçer) gerçek annesi olduğunu öğrenip öfkeden deliye döndüğünde Doktor Piraye onu yatıştırdı.

Cuma'nın iddialı dizisi: Kırmızı Oda - Sayfa:4

Doktor Hanım, Alya’nın (Melisa Sözen) evine giderek tedavisinde gözle görülür sonuçlar elde etmeyi başardığını gördü ve Alya adeta yeniden doğdu.

 

Cuma'nın iddialı dizisi: Kırmızı Oda - Sayfa:5

Doktor Deniz ise Doktor Ayşe’nin kendisine olan ilgisini yavaş yavaş fark etmeye başladı.

 

Cuma'nın iddialı dizisi: Kırmızı Oda - Sayfa:6

Senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt’un kaleme aldığı, yönetmenliğini Cem Karcı’nın üstlendiği ‘Kırmızı Oda’da Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Gülçin Kültür Şahin, Baran Can Eraslan, Sezin Bozacı rol alıyor.

 

Cuma'nın iddialı dizisi: Kırmızı Oda - Sayfa:7

‘Kırmızı Oda’ yeni bölümüyle 27 Kasım Cuma akşamı TV8 ekranında olacak. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Cuma'nın, iddialı, dizisi:, Kırmızı, Oda,
Yorumlar
Haber Yazılımı