Haber Detayı
09 Ocak 2019 - Çarşamba 11:50
 
Çukur dizisinde Yamaç’ı vuran kişi, herkesin merakla beklediği kişi
Show TV’de ekrana gelen Çukur dizisinin yeni sezonu heyecanla beklenirken ortaya ilginç bir iddia atıldı.
DİZİLER Haberi
Çukur dizisinde Yamaç’ı vuran kişi, herkesin merakla beklediği kişi

Dizinin son bölümünde Aras Bulut İynemli’nin oynadığı Yamaç’ın bilinmeyen bir kişi tarafından vurulmasıyla herkes şok içinde kalmıştı.

Sezon arasından sonra ekrana gelecek olan bölümde uzun süredir konuşulan ama bir türlü görünmeyen karakterin ortaya çıkacağı ve Yamaç’ı vuran kişinin de o olduğu konuşulmakta.

Son olarak Blu TV’nin yayınlanan Bozkır dizisi ve Şampiyon filminde rol alan genç oyuncu Ekin Koç’un Çukur dizisinde Akın Koçovalı karakterini canlandıracağı iddia edildi.

Show TV’nin Ay Yapım imzalı fenomen dizisi Çukur, kafa karıştıran 48. bölümüyle sezon arası vermişti. Son bölümde ormanda beklerken hiç beklemediği anda kurşun yiyen Yamaç sadece ‘Neden?’ diye sorabiliyor.

Yamaç, ikinci kurşunu yedikten sonra ayağa kalkmaya çalışsa da bu sadece işleri daha kötüye götürüyor. Yamaç, yuvarlamaya başlarken anılarını hatırlıyor ve düştüğü yerde kalıyor.

 

Selim’in oğlu Akın mı vurdu?

Sosyal medyada ise araba farının ışığında silüeti görünen kişinin Medet olduğu iddiası ortaya atıldı. Diğer bir ihtimal ise, bugüne kadar ortaya çıkmayan Selim’in oğlu Akın Koçovalı’nın Yamaç’ı vurduğu şeklinde oldu.

Ekin Koç, Akın Koçovalı mı olacak?

Geçtiğimiz sezon finalinde hakkında tüyolar verilen ve izleyicinin zihninde karışıklığa neden olan Akın Koçovalı karakterinin sezon arasından sonra diziye katılacağı öğrenildi.

Akın rolü için düşünülen ismin ise son olarak Şampiyon filminde oynayan genç oyuncu Ekin Koç olduğu iddia ediliyor.

Resmi açıklama yapılmadı

Dizinin yapımcısından konuyla ilgili herhangi bir açıklama gelmedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çukur, dizisinde, Yamaç’ı, vuran, kişi,, herkesin, merakla, beklediği, kişi,
Yorumlar
Haber Yazılımı