Haber Detayı
30 Aralık 2018 - Pazar 19:01
 
Cem Yılmaz'dan ''Yavaş Çıkar'' Çıkışı
Mars Grubu'nun Kurumsal İlişkiler Direktörü Aslı Irmak Acar, "Cem Yılmaz olmazsa başka Cem Yılmaz'lar çıkar" sözlerine Cem Yılmaz tepki göstererek, "Yavaş çıkar." dedi.
SİNEMA Haberi
Cem Yılmaz'dan ''Yavaş Çıkar'' Çıkışı

Mars Grubu'nun Kurumsal İlişkiler Direktörü Aslı Irmak Acar "Cem Yılmaz olmazsa başka Cem Yılmaz'lar çıkar" sözlerine Cem Yılmaz tepki göstererek, "Yavaş çıkar." dedi.

"İYİ ÇIKARMALAR"

Yapımcı ve salon işletmecisi krizinin en büyük taraflarından olan Mars Grubu'nun Kurumsal İlişkiler Direktörü Aslı Irmak Acar konuşmasında "Cem Yılmaz olmazsa başka Cem Yılmaz'lar çıkar. Onlar film çekmezse çekeni bulacağız." gibi açıklamalar yaptı. Cem Yılmaz ise bu sözlerden sonra çileden çıktı. Yılmaz sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Hayatımda ilk defa gördüğüm bu hanım yeni Cem Yılmaz'lar çıkaracakmış! Yavaş çıkarsın. Hanımefendi hadi bırak Cem Yılmaz çıkarmayı da tüm Türkiye de sinema biletini 15 lira yapmayı teklif ediyorum 40 liraya bilet satmak yok var mısın? Yoksun tabi...İyi çıkarmalar. Cengiz'i geçiyorum." ifadelerini kullandı.

"TERBİYESİZ!"

Sözlerine devam eden Cem Yılmaz, "Bu cüretkar insanlar göz önünde olan kişileri kullanıp dümenini döndürmek istiyorsa yanlış adres! Ben filmimi 10 lira kardeşler mısır da bedava der yine gösteririm! Bunu cümle alem duysun Cem Yılmaz çıkaracak mış mış mış! Cem Yılmaz çıkardı haberin yok....Terbiyesiz! Ey ahali! Bana, filmdeki artiste paraları götürdünüzden başka eleştirisi olmayanlara dahil soruyorum, Sinema bileti kaç lira? Ben filmimi kaç liraya seyircime satıyorum ki bu hanım neyin üzerinden kime kıyak yapıyor? Ve utanmadan halkçılık satıyor ! Yap çabuk bileti 15 lira!" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Cem, Yılmaz'dan, ''Yavaş, Çıkar'', Çıkışı,
Yorumlar
Haber Yazılımı