Haber Detayı
09 Ağustos 2019 - Cuma 16:15
 
Çakallarla Dans'ın Yazarı Yönetmen Oldu
SİNEMA Haberi
Çakallarla Dans'ın Yazarı Yönetmen Oldu

'Çakallarlar Dans' serisinin yazarı olarak tanınan Ali Tanrıverdi, 'Amacı Olmayan Grup' adlı gençlik komedisiyle ilk kez yönetmen koltuğuna oturmaya hazırlanıyor. Çekimleri eylül başına başlayacak filmin yapımcılığını Sugarworkz adına Murat Şekerüstlenecek. Tanrıverdi ve Şeker, ‘Çakallarla Dans’ filmlerinde olduğu gibi ‘Amacı Olmayan Grup’un senaryosunu da birlikte kaleme aldı.

Ünlü oyuncular sürpriz rollerde

Sarp BozkurtAli BarkınÇağla IrmakGamze KaradumanHakan BilginHülya Gülşen gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı film, orta sınıfa mensup Çetin ailesinin tek ve hayatta hiçbir amacı olmayan oğlu Onur’un değişim sürecini, babası ve toplumla olan ilişkisi üzerinden anlatan yeni nesil bir komedi.

Şubat 2020'de gösterime girmesi planlanan ‘Amacı Olmayan Grup’ta, ‘Çakallarla Dans’ serisi oyuncuları da sürpriz rollerde karşımıza çıkacak.

Youtube’da 1 milyonu aşkın takipçisi bulunan ekipten ilhamla hayata geçirilen ‘Amacı Olmayan Grup’, internetin değiştirdiği sosyal ilişkilere eğlenceli bir bakış atan ve nesiller arasındaki çatışmaya farklı bir gözle bakan yeni nesil bir komedi olarak sezonun adından en çok söz ettirecek projelerinden biri olacak.

Gösterim Tarihi: Şubat 2020
Yapım: Sugarworkz / Murat Şeker
Tür: Gençlik Komedi
Senaryo: Murat Şeker & Ali Tanrıverdi
Yönetmen: Ali Tanrıverdi
Oyuncular: Sarp Bozkurt, Ali Barkın, Çağla Irmak, Gamze Karaduman, Hakan Bilgin, Hülya Gülşen

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çakallarla, Dans'ın, Yazarı, Yönetmen, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı