Haber Detayı
18 Şubat 2020 - Salı 10:39
 
Çağla Şıkel'in 'affetme seminerleri'ne katılmasını bugünkü köşesinde yorumladı
Hürriyet gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök, ünlü manken ve sunucu Çağla Şıkel'in 'affetme seminerleri'ne katılmasını bugünkü köşesinde yorumladı. Özkök, "Bunca yıl popüler psikoloji ile ilgili her şeyi okurum hiç böyle bir şey işitmedim" dedi.
MAGAZİN Haberi
Çağla Şıkel'in 'affetme seminerleri'ne katılmasını bugünkü köşesinde yorumladı

Ertuğrul Özkök, “Yaşadığım tüm kötü anılara teşekkür etmeyi öğrendim. Kimsenin hayatıma dahil olmasını istemiyorum. Şu andan itibaren herhangi bir aşk yaşamam" diyen Şikel'e "Aşka veda tamam, sekse de veda mı?" diye sordu.  Özkök, "Demek ki, son yılların en büyük kadın modası olan 'cinsel ilişkiye ara verme' kararı almış. Eğer öyleyse ona güzel bir kitap tavsiye ederim." görüşünü savundu.

Özkök, "Dün Posta’nın birinci sayfasında ilginç bir haber vardı. Çağla Şıkel 'Affetme seminerleri'ne katılmış. Bunca yıl popüler psikoloji ile ilgili her şeyi okurum hiç böyle bir şey işitmedim. Seminerde öğrendiklerini de şöyle özetlemiş: 'Yaşadığım tüm kötü anılara teşekkür etmeyi öğrendim. Kimsenin hayatıma dahil olmasını istemiyorum. Şu andan itibaren herhangi bir aşk yaşamam.' Şurasını tam anlayamadım. 'Aşk yaşamamak' ne anlama geliyor?" ifadesini kullandı.

Ertuğrul Özkök'ün yazısını okumak için TIKLAYIN

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çağla, Şıkel'in, 'affetme, seminerleri'ne, katılmasını, bugünkü, köşesinde, yorumladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı