Haber Detayı
22 Haziran 2019 - Cumartesi 10:23
 
Berat Albayrak’tan ‘Özge Ulusoy’ iddiasına fotoğraflı cevap
GÜNDEM Haberi
Berat Albayrak’tan ‘Özge Ulusoy’ iddiasına fotoğraflı cevap

Ekşi Sözlük’teki, “Berat Albayrak Özge Ulusoy ilişkisi iddiası” başlığı 18 Haziran 2019 Salı günü sabahı, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın talebi üzerine kaldırıldı. Berat Albayrak, 22 Haziran Cumartesi günü gece yarısı saat 01.29’da “Özge Ulusoy ilişkisi” iddiasına cevap gibi iki fotoğraf paylaştı.

 

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın damadı olan Havine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak eşi ve çocukları ile birlikte olduğu iki fotoğraf paylaştı. Damat Berat AlbayrakTwitter’dan paylaştığı fotoğrafların altına şöyle yazdı:

“Aile; sevgi, sadakat merhamet ve inanç ister. Bundan bihaber olanlara mutlu aile tablosu acı verir. Dünyanın tüm zorluklarına göğüs germe gücünü bu tablodan almayı bana nasip ettiği için Rabbime şükrediyorum…

Ailemizin sanat ruhlu ve naif üyesi Mahinurumuz ilkokuldan mezun oldu.
Doğduğu gün daha dün gibi… Yüzündeki masum tebessümü hiçbir kötülük silmesin. Vatanına milletine hizmetten hiçbir art niyet alıkoymasın seni ve senin gibi bütün masum çocuklarını bu milletin..”

 

ÖZGE ULUSOY ''FAKİRLERLE BİRLİKTE OLMAM DEMİŞTİ.''

 

Berat Albayrak ‘Özge Ulusoy ilişkisi’ iddiasına fotoğraflarla cevap verdi

Ekşi Sözlük’te açılan “Berat Albayrak Özge Ulusoy ilişkisi iddiası” başlığına erişim engeli getirildi. Başlığa tıklayanlar “istanbul anadolu 1. sulh ceza hakimliği’nin berat albayrak’ın talebi üzerine verdiği 18.06.2019 tarih ve 2019/4832 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir” uyarısı ile karşılaşıyordu.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Berat, Albayrak’tan, ‘Özge, Ulusoy’, iddiasına, fotoğraflı, cevap,
Yorumlar
Haber Yazılımı