Haber Detayı
05 Şubat 2021 - Cuma 10:23
 
Barış Arduç'tan yeni dizi açıklaması
Önceki gün Levent'te görüntülenen oyuncu Barış Arduç, eşi Gupse Özay ile evliliklerinin güzel gittiğini dile getirdi. Barış Arduç, Netflix'te başlayacak yeni dizisiyle ilgili konuştu.
OYUNCULAR Haberi
Barış Arduç'tan yeni dizi açıklaması

Önceki gün Levent'te görüntülenen oyuncu Barış Arduç, eşi Gupse Özay ile evliliklerinin güzel gittiğini dile getirdi. Arduç, muhabirlerin 'bebek' sorularına, "Herkesin çocuk sevdası vardır. Biz de isteriz ama her şeyin bir zamanı var" yanıtını verdi

 

 

Barış Arduç'tan yeni dizi açıklaması - Sayfa:2

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; Oyuncu Barış Arduç, önceki gün Levent'te objektiflere yansıdı.

Öğlen geldiği menajerlik şirketinden gece ayrılan Arduç, "8 saattir toplantı yapıyoruz. Reklam filmi var, onunla alakalı bir toplantı yaptık" dedi.

 

 

Barış Arduç'tan yeni dizi açıklaması - Sayfa:3

"SET BAŞLADI"

Neftlix'te yayınlanacak olan diziyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan oyuncu, "Set başladı. Ben şubat ayının ikinci haftası başlayacağım" ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz yaz uzun süredir birlikte olduğu Gupse Özay ile Çeşme'de nikah masasına oturan Barış Arduç, evliliklerinin güzel gittiğini ifade etti.

 

 

 

Barış Arduç'tan yeni dizi açıklaması - Sayfa:4

"HERKESİN ÇOCUK SEVDASI VARDIR"

Arduç, muhabirlerin 'bebek' sorularına ise, "Herkesin çocuk sevdası vardır. Biz de isteriz ama her şeyin bir zamanı var. Önce bir işlerimizi halledelim, sonra çocuk niyetimiz var. Neden olmasın? Türkiye'de doğar çocuğumuz" şeklinde yanıt verdi.

 

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Barış, Arduç'tan, yeni, dizi, açıklaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı